Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, másnak is ilyen nehéz...

Fiúk, másnak is ilyen nehéz jellemre jó fej, ismerkedésre, talira nyitott lányt találni a facebookon?

Figyelt kérdés

Tudom fúj, facebook! De nekem más lehetőségem nincs, kint a városban is próbálkoztam és hát nem jött be, mert akárhány rendes lányt fogtam ki arról kiderült, hogy van pasija. Valahogy az nem nekem való a netről meg már volt dolgom több lánnyal is és minimum a csók összejött, ha más nem is lett köztünk. Ezért is próbálkozom újra itt, de valahogy elég bunkó csajokat fogok ki, pedig igyekszem szolíd külsejű lányokra is írni meg nekem amúgy sem kell ilyen tökélets külsejű lány, mert inkább jellemre keresnék szimpi lányt, mert az sajnos ritka, míg külsőre szinte minden harmadik lány tűrhetőnek mondható vagy bejövős kifejezetten.

Nekem az a bajom a lányokkal, hogy nem nyitottak a ismerkedésre még kép nélkül sem sokszor, bár tudom, hogy elég sokan a külső alapján döntik el, kivel akarnak egyáltalán szóba is állni, de ilyen lányok engem nem érdekelnek, felszínes pitsákat meghagyom másnak! Az átlagos, cuki lányok jönnek be nekem külsőre, de jellemre megfelelő valahogy nem találok mostanság. Bár élőben annyiból jó, hogy ott kevésbé bunkóznak a csajok, de volt már olyan, hogy ott csúfolt k a csaj, fikázta a külsőmet, de inkább neten nagy a szájuk úgy vettem észre, így elég bosszantó tud lenni, ha egy nap már 5-dik csaj bunkózik, tiszteletlenkedik velem, főleg úgy, hogy én okot sem adtam rá, normálisan beszéltem vele. Kezdek kiábrándulni a mai csajokból és már értem más fiúknak is miért kezd elegük lenni a mai csajokból.

Úgy látszik sehol egy ismerkedésre, személyes találkára nyitott, jó fej, kedves, szimpi csaj, akivel el tudnám képzelni az életem hosszabb távon is akár.



2013. aug. 22. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2013. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ugyanígy van fiúknál is :( Amúgy, menj fel az ismeretlenek.com-ra :)Hátha szerencsével jársz! :)Csatlakozom az elsőhöz,hány éves vagy? :)
2013. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csupán a kérdésed olvastam el, a körítést már nem hozzá. Miért a facebook-on keresel ember? :D Olyan nincs, h nincs más lehetőséged...inkább az van, h nem próbálkoztál eleget.
2013. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!