Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudom, hogy szeretne...

Honnan tudom, hogy szeretne tőlem valamit egy lány? Sokat beszélünk mostanában fb-on, és konkrét "választ" (mondjuk nem kérdeztem) de még nem kaptam, vagy nem jött le, hogy arra utalna!?

Figyelt kérdés
szívecskével köszönt el,ez jelent valamit? vagy csak afféle fb-szokás?
2013. aug. 23. 01:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy ezt másnak is csinálja e. Ismerek egy lányt aki a telefonszámokat mind így menti el:

Józsi <3

Teri <3

Margit<3

Pista<3

2013. aug. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem,így köszönt el : Szív ugye,és jóéjt :))
2013. aug. 23. 01:30
 3/8 anonim ***** válasza:

ebből még nem következik

inkább kérdezd meg tőle

2013. aug. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
háát,nem akarom elkapkodni,mert mivan ha szeretne valamit,és akkor meg azt mondja,hogy mennyire rámenős vagyok! :/ :D inkább,nem kapkodok :)
2013. aug. 23. 02:14
 5/8 Imrik Péter válasza:

a mai fiatalság...

Hivd el valahova ott minden eldöl

2013. aug. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én egyszer elhivtam egy lányt randira előtte velem ugyan ez volt mint veled hogy sziv tök jó chetelések elvoltunk aztán elhivtam randira nemet mondott

hát mondom akkor meg leszarom de rámirt fb on és azóta és barátok vagyunk szval sztem kérdezd meg

2013. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Attól függ... ha plázacicás, trendi, akkor lehet, hogy minden embernek ír szívet, de ha komolyabb, vagy szerényebb, akkor meg nem is írna szívet egy olyannak, akivel még nem jár, vagy még nem is randiztak. Én a második kategóriába tartozok, szóval én így látom :) Ha komolyan gondolja veled, szerintem nem írna szívet... de kérdezd meg tőle és menj biztosra inkább :)
2013. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem!köszönöm!hát szerintem szerényebb mint plázacicás!
2013. aug. 25. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!