Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért megy ilyen nehezen a...

Miért megy ilyen nehezen a netes társkeresés, sok nő arra se veszi a fáradságot, hogy visszaírjon?

Figyelt kérdés
Több képet felraktam magamról, bemutatkozást is kitöltöttem rendesen, de nem kapok sose választ. Mindig olyanoknak írok akikkel eltudom magam képzelni, tehát nem írok minden egyes nőnek. Privátot is küldhettek, akinek van erről valami tapasztalata. 23/F
2013. aug. 23. 10:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én ide írtam 1-2szer. Váltottunk is pár levelet és kész. Utána nem írnak, de nem tudom én sem, hogy miért...
2013. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Én interneten ismertem meg a barátnőmet. Érdekes nekem visszaírtak.25/F
2013. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy nekik szimpi ennyi. De most kíméljenek meg az olyan kommentek, hogy ilyenek meg olyanok a nők, hogy nagyok az elvárások stb.
2013. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Szerintem valamiért nem jössz be nekik és nem akarnak magyarázkodni.
2013. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
53%

Ha van eszed, akkor hagyod a fenébe az internetes társkeresést. Tapasztalatból mondom, hogy nem érdemes ezzel foglalkozni, fizetni érte meg pláne nem.


Hidd el, ha kisétálsz valahova a városba vagy elmész egy koncertre, sokkal jobb és valódi csajokkal találkozhatsz.

2013. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Aki azt írja, hogy az internetes társkeresés hülyeség csak azért mondja, mert ronda és csak piás nőket tud felszedni.:)
2013. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
A nők ilyenek és van bennük ez az ösztön féle valami, hogy nem akarnak megbántani. Úgy, ahogy 90%-a se mondja meg neked élőben. hogy: "bocs de nálam nem vagy nyerő". Mert lelkiismeret furdalása lenne vagy mittomén ha elküldene és megbánt. A másik meg azért online társkeresőn ne várj mindenkitől választ, FŐLEG úgy ne, hogy szelektálva írogatsz. Ez az ismerkedésről szól első sorban. Senki nem akar egy számítógéppel hancúrozni. Sztem sokaknak írj és nem kell egyből randi meg vmi egyszerűen csak ismerkedsz velük online és ha szóba is jön a randi az se jelent még létrejött kapcsolatot. Nyugodtan menj bele a személyes találkozóba. Úgyis ott dől el minden és szerzel tapasztalatot ismerkedés terén és ha nem is jön be a nő nyugodtan szakítsd meg vele utána a kapcsolatot. És legalább fejlődsz a kommunikációban. Inkább ilyeneket csinálj, mint kifogsz online egy szimpi lányt és élőben meg szóhoz sem jut egyikőtök se. :)
2013. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
63%

Több probléma is van ezzel.

A legfontosabb, hogy aki netes társkeresőn keresgél, az valóban olyan valakit szeretne találni aki az álmaiban szerepel. Ilyen pedig nincs, én sem találtam egy olyan lányt sem aki maradéktalanul megfelelt volna igényeimnek. :D Csak ugye a társkeresős lányok ettől kevesebbet nem is akarnak bevállalni, míg a pasiknak jó lenne más is az elképzeltnél. :)

Még ami nagyon fontos, hogy lehet élőben viszont egyből szerelem lehetne a találkozásból, hiszen egy adatlapon, egy leíráson keresztül nem lehet megismerni a másikat, de még csak a személyes kisugárzását sem lehet érezni.


Szerintem más módon próbálj ismerkedni. :)

2013. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Olyat nem szeretnék csinálni hogy hülyìtek egy nekem nem tetsző nőt, akkor inkább hagyom a fenébe a netes társkeresőt.
2013. aug. 23. 10:50
 10/28 Zsuzsóó válasza:
6- os, az azért írja, mert jár társaságban, nem otthon ül a 4 fal között. Ennyi.
2013. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!