Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác eddig minden...

Ha egy srác eddig minden éjjel fent volt facen, de most már napok óta nincs, akkor valami csaj lehet a dologban?

Figyelt kérdés

Semmi jele annak,h valami csajjal összemelegedett volna. Mikor legutóbb beszéltünk,akkor eléggé úgy éreztem,h kezd köztünk kialakulni valami,főleg h most találkoztunk is végre. Találkozás utáni beszélgetéskor kedves volt,tényleg éreztem,h tetszettem neki. Erre azóta (lassan egy hete) nem is volt fent éjszaka,és éjszakánként szoktunk csetelni (még ha nem is minden nap). Máskor láttam fent,de este nem... Mégis mit csinálhat ilyenkor,ha eddig mindig fent volt? Én csak arra tudok gondolni,h egy másik csajjal van. :( Vagy inkább ne kombináljak? Hiányzik :(

19/L


2013. aug. 23. 23:27
 1/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Írj rá és kérdezd meg tőle, ha ennyire érdekel.
2013. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én beszélgetek éjjel egy 19éves sráccal....:D

Remélem nem ugyanaz:D

2013. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha találkozásotok óta napokig nem keresett, és azóta nem láttad fent sem, akkor mégsem jöttél be neki annyira.
2013. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyi voltál kedves kérdező...:D
2013. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
telefonálj, tudom pénzbe kerül, de akkor is :D
2013. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ahogy az első is írta,dobj neki egy üzit facen,h heló mizu,mi az ha mostanában úgy eltűntél,vagy valami hasonló :P
2013. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!