Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnőm, de múlt héten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, de múlt héten elmentem Pozsonyba mert ott még sosem voltam, és a vendéglátóm egy 14 éves lány volt. Én 20 vagyok. Az megcsalásnak számít, ha éjjel simogattam a csaj hüvelyét?

Figyelt kérdés
Nem smároltunk, csak simogattam a csajt bugyin keresztül.
2008. nov. 24. 11:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Büszke lehetsz magadra. Egyébként kinek mi számít megcsalásnak. Arról nem is beszélve, hogy egy kislányt zaklattál lényegében. Remélem a barátnődnek van esze és kivág.
2008. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
99%

pff na én is 20 éves vagyok(lány), ha a barátom ilyet csinálna eltörném az ujjait:D

egyértelműen megcsalás...hát gondolj már bele..ha a barátnőd egy másik pasi f*aszát kiverné , de nem csókoloznak az talán nem az dehogy nem...

a másik meg..14 évest...egyre jobb....

2008. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
te total hulye vagy...nekd megcsalas lenne ha a csajod mas farkat simogatna? sajnalom a baratnodet, szegeny erre szamithat minden kiruccanasodkor?szerinted amugy megis melyik a nagyobb dolog fogdosni valaki huvelyet, vagy smarolni; behalok...
2008. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Igen, megcsalásnak számít. Ráadásul szexuálisan zaklattál egy kiskorút - ez akkor is zaklatás, ha ő is beleegyezett. Tudsz rá magyarázatot adni (nem nekem, magadnak), hogy miért tetted? Mire volt jó? 14 éves! Gyerek!

Csak azt tudom mondani, mint az előttem szólók: te mit éreznél, ha a barátnőd egy kiruccanáson más srác farkát simogatná?

2008. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megcsalásnak számít! Nézz magadba!
2008. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Képzeld el, hogy hazamegy a barátnőd és tágra nyílt szemekkel elmeséli, hogy a buszon egy ismeretlen srác farkát simogatta, de hát ebben nincs semmi, meg különben is.

Asszem egységnyi idő alatt kivernéd a hisztit.Na szerinted ez megcsalás, vagy sem?

2008. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Tudtam, hogy fiúk és lányok között sok különbség van, főleg az ilyen jellegű dolgok terén, de azért mégis...

Szerintem mondd el neki és majd mérlegelni fog, lehet megérti, de ne hivatkozz a hormonokra meg hogy a fiúk ilyenek, mert nem hinném, hogy ez anapság még meghat egy lányt, akinek belegázolak a lelkébe, mert én úgy vagyok vele 18 évesen, hogy legszivesebben kinyirnám magam, ha megtudnám, hogy a barátom egy 14 évest simogatott... önbizalom romboló, de nagyon... csak finoman, és készülj fel a legrosszabbra...

2008. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hat eleg hulye vagy mar bocs. Egyertlemuen azert raktad fel ide a kerdest, h hatha vki megnyugtat azzal h nem megcsalas. Kar volt remenykedned...de mar paran leirtak elottem.

Jah es toom ez mar csak kotekedes, de egy lany huvelyet nem lehet bugyin keresztul simogatni...(max ha a bugyival egyutt felnyultal neki:D)

2008. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hülye az enyhe kifejezés egy pedofil
2008. nov. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok, nem gondoltam ennyire komolyan a kérdést, csak kíváncsi voltam a reakciókra. Bocsi ha valakit nagyon felhúztam ezzel.
2008. nov. 24. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!