Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, fiúk, mit gondoltok...

Lányok, fiúk, mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Haverom tökös, bátor gyerek és mivel együtt vagyunk, ha megindul egy csajhoz én is követem. Megfigyeltem, hogy a legtöbb lány, aki egyedül van és haverom leszólítja nem szokott rám néznie csak rá, de vannak kivételek, akik viszont rám néznek a szemeimbe oldalra, aztán vissza a haveromra utána már nem néznek engem, haveroom dumálgat nekik, fűzi őket stb. Na most az lenne a kérdésem, hogy lehetséges-e, hogy azoknak a lányoknak, akik rám néztek oldalra én voltam az esetük, tetszettem nekik vagy ez csak úgy igazából semmit sem jelent csak ők ilyen nézelődösek, épp rám néztek és ennyi? Igazából nem szokott izgatni a dolog, de legutóbb olyan lány csiánlta ezt, aki nekem is szimpinek tűnt, ahogy hallottam beszélni haverommal, szerintem jellemre pont az esetem lenne így elsőre úgy éreztem hirtelen.

2013. aug. 24. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne nézne rád? Nem vagy szellem.
2013. aug. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon nyomul a haverod, és zavarban vannak, ezért az első emberre ránéznek amolyan segélykiáltással, mert nem akarnak abban a szituban lenni, és automatikusan keresnek egy másik tekintetet.
2013. aug. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de elég szánalmas, hogy a haverod seggében vagy szinte és követed, mikor csajozni próbál.


Persze, hogy nem téged fog nézni, hiszen csak állsz ott mint valami nyomi pótkerék. Menj egyedül és szólítsd le azt, aki tetszik.

2013. aug. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cinderella24 válasza:
ha tetszik az a lány akkor keresd meg, mert ha tudja, hogy a haverod nem csak rá nyomul hanem rajta kívül még 200 csajra akkor hidd el, hogy nem fog neki kelleni...és ha szimpi vagy neki és nincs barátja (vagy nem leszbikus) akkor lehet esélyed, de semmiképp se nyomulj. a többi lány meg azért néz rád szerintem, mert zavarba vannak és vizsgálják az arcod, hogy ez kamu e.... a legtöbb barát arckifejezése elárulja a beszélő srác szándékát...
2013. aug. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meglehet, hogy te. mert ha ő tetszett volna neki, akkor tartotta volna a szemkontaktust vele.
2013. aug. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!