Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A 12-13 éves lányok vajon...

A 12-13 éves lányok vajon szeretnének már csókolózni egy tapasztalt fiúval vagy még nem akarják csinálni?

Figyelt kérdés
16 vagyok és még nem csináltam 12-13 vées lánnyal, de most már úgy tudom, hogy a törvény is engedélyezi, nagyon izgatnak az ilyen korú láynok, mostanság a nyáron soka tláttam őket, de többnyire vagy 4-5 fős csoportokban vagy szüleikkel voltak, így nem mentem oda hozzájuk, de nagyon bejönnek nekem, mert picik, cukik, aranyosak. Tetszik a kicsi, feszes cici meg a kerek popsi. Gyakran gondolkozom, hogy vajon valamelyikük akarna-e már pasit, mert legutóbb is egy ilyen 4fős csaj csapat elég feltűnően hangoskodott a közelemben, amikor elsétáltak.:)
2013. aug. 24. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj olyan idős barátnőt. :S A saját korosztályodban nincsenek versenyképes lányok?
2013. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pár nappal ezelőtt volt itt egy nagyon helyes csaj 13-14 lehetett már nem emlékszem.
2013. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es kire gondolsz? lehet, hogy ugyanaz, mint akire én gondolok.
2013. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen akarnak főleg idősebbet szóval persze h van esélyed
2014. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!