Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tini lanyok miert buknak...

Tini lanyok miert buknak ennyire a 20+ os pasikra?

Figyelt kérdés
Nem kell a melledumalas,mert hogy eretebb,jobban tudja a dolgat(jo hogy jobban tudja ,megdugta a fel varost),meg tud vedeni(kerdem en mitol?csecsenektol,vagy egy keresztes haborutol?!) lehet vele tervezni hosszabb tavra(ja mikor majd egy 20on eves srac pont egy tizeneves kis tinivel akarja majd leelni az eletet,jovicc)
2013. aug. 24. 21:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

24 eves vagyok,de eszem agaban nem lenne egy tini lannyal osszejonni.Szanalmas.

Meg van az az adottsagom..oo...tudod...ize...jokepuseg :P

Ebbol adodoan nem vagyok raszorulva a tinikre,csak ocsem nojet halaszta el valami 25 eves csako,es ezert kerdeztem.

2013. aug. 24. 22:31
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez van, ilyen az élet. Az öcséd szerinted sokat vesztett azzal a lánnyal, nemhinném!
2013. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A kis öcsikéd sokat nem tudott nyújtani, ahogyan a kis nyomik sem tudnak sem lelkileg, sem érzelmileg, sem tapasztalatilag sem pedig anyagilag. Ez van.
2013. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!