Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első talinál vegyek valamit a...

Első talinál vegyek valamit a lánynak? Többi lent!

Figyelt kérdés
2honapja vagyunk eggyütt és meg nem találkoztunk egymassal. (200km távolság van kettőnk közt sajnos) Ő 14 én 15 vagyok. Most össze hoztunk egy talit és az lenne a kérdésem, hogy vegyek-e neki valamit vagy ilyesmi és hogy egy városban futnánk össze..mit csinaljunk azaz mivel töltjuk majd el a délutánt? Valami értelmes válasz?!

2013. aug. 25. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
nagy levegőt
2013. aug. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vehetnél neki valamilyen bombont, csokit vagy virágot! A lányok ezeket nagyon imádják! :)
2013. aug. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jaaaaj. Igeeen. Vegyél neki virágot. Egy szál vörös rózsát. Azt imádni fogja.

Menjetek el valami parkos részre. Üljetek le egy padra. Beszélgessetek. Sétáljatok. Hívd meg egy fagyira

2013. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ismeretlen városban találkozol vele inkább nézd meg mi van a városban hova lehet menni.2 hónap alatt kaphattál a csajtól annyi infót mit szerethet és esetleg elviszed valamilyen olyan helyre amit szeretne vagy van valami közös heccetek és emlékezteted rá amikor oda mentek hogy ezért mentetek oda.Ha veszel is neki valamit akkor zsebre rakható praktikus dolgot,ne kelljen cipelnie.
2013. aug. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hogy vagytok eggyüt ha még nem talállkoztatok?
2013. aug. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem max. 1 csokit vegyél
2013. aug. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy a 6 válaszból lesz egy olyan, amiben az van, hogy ha nem találkoztatok, hogy lehettek együtt. :D
2013. aug. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de most komolyan hogy? lehet én vagyok régi módi de nem értem
2013. aug. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 JohniDaren ***** válasza:
Inkább hívd el valahova és fizess te! Én jobban örülnék annak ha közösen csináltánk valamit.
2013. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én nem szeretem ha virágot vagy csokit vesz. viszont azt már annál jobban ha a nyakláncát, vagy valamit ami éppen kéznél van és látom hogy neki eddig fontos, volt, hordta és azt adja oda nekem...:)
2013. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!