Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen hozománya kellene...

Milyen hozománya kellene lennie mostanában egy lánynak - saját autó, lakás, stb? Mennyire legyen önálló ezen a téren?

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Így ez jó ahogy írod, ebben a sorrendben. Még jöhet a jacht, a magán repülő és a papa cégének a tulajdoni átírása!
2013. aug. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
9%
A kerti medencét kihagytad
2013. aug. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi!
2013. aug. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha most végzett a suliban most lett állása, és apuci nem multimilliomos, akkor gyakorlatilag szinte semminek.


Számomra lényeg, hogy ne várja el azt hogy más tartsa őt el.

2013. aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy a következő válaszolók nem értik félre ennyire a kérdésemet. Egyszerű lány vagyok, 25 felett, s eddig gyűjtötgettem arra, hogy tudjak haladni az életben, de nem eszerint szeretnék párkapcsolatot, természetesen. Csak kíváncsi vagyok, hogy a szintén 25 feletti srácok szemszögéből ez hogy áll. Ilyen egyszerű.
2013. aug. 24. 08:38
 6/9 ASOT ***** válasza:
79%

"Ha most végzett a suliban most lett állása, és apuci nem multimilliomos, akkor gyakorlatilag szinte semminek.


Számomra lényeg, hogy ne várja el azt hogy más tartsa őt el."----> ez így igaz.


Egyébként a mai világban a legtöbben örülnek ha munkájuk van, és nem elvárható egy átlagos kereset mellett hogy mindennel rendelkezzen.

Ugye kivétel az amikor gazdag családból származik és ugye semmit nem kellett tennie egy lakásért kocsiért munkáért.

De azokat becsülöm a legjobban akik gazdag szülők mellett, saját maguk élnek a saját fizetésükből..


Persze azért nincs ellenemre ha gazdag a csaj....és mindene megvan :)

Engem nem zavar ha ő vesz nekem autót :)

2013. aug. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan gyerekek, kifelejtettétek a limót meg a tengerparti nyaralót! xD


Komolyra fordítva a szót:


Kedves utolsó!


Én nekem nem lenne ugyanaz, ha a csajom venné meg a kocsim. Akk. ink. járok egy Swifttel, de a saját pénzemből legyen!


Am. meg nekem jó egy mezei lány is, belül legyen sok hozománya :)

2013. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ASOT ***** válasza:
nem komolyan gondoltam.....
2013. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, teljesen egyetértek :).
2013. aug. 24. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!