Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedjek, ha nincsenek...

Hogy ismerkedjek, ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim,illetve vannak,de olyanok akik még a nyári szünetben sem képesek találkozni velem,csak facebookon tudnak rámírni...


Én mennék ide-oda,de ha valakit hívok akkor elfoglalt,vagy ha meg is ígéri,hogy talizunk,akkor visszamondja aznap,vagy a talizunk,de egy óra múlva rohan haza..


Én olyan barátnő(k)re vágyok,akivel egész nap sétálhatunk pesten,esetleg egy kávézóba beülni,dumálni..este buli..


Budapesten mindenhol ilyen lánybarátokat látok,csak én járok mindig a testvéremmel mindenhova..és már kezdjük unni egymást:((((


Mit csináljak?


2013. aug. 25. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
ha mindenki így gondolkodna mint te, már csődbe ment volna az ország :D
2013. aug. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért?:(
2013. aug. 25. 08:02
 3/8 anonim ***** válasza:

mert ne azt a szenny éjjel nappal budapestet akard utánozni...:)


máshogy is lehet élni az életet, jobban!...nem csak úgy hogy barátnőzöl egész nap, este mentek ribiskedni, aztán másnap meg depisek lesztek a pasik miatt.....

2013. aug. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem tudom mi van abban a sorozatban folyamatban, 1 részt láttam, az is több volt a kelleténél.

Amúgy szerintem barátok nnélkül kell menni valahova, nem velük.

Én ha akarom, vagy 20 haverral tudok menni akárhova, de nem látom értelmét, mert amit akar az ember, általában jobb egyedül megcsinálni. Meg egyedül jobb mindenképp a csavargás is, a csajozás is.

2013. aug. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nehezen lehet ennyire jó barátnőket találni elárulom. Általában osztálytársak vagy eggyütt nőttek fel stb stb. Nekem 20 éves létemre csak egy ilyen lány barátom van.

Vagy összejön vagy nem. Bulizni meg pesten hering módi helyeken 13 évesek között vagy pedig drogosok között szerintem nem a legmenőbb... (egyáltalán hány éves vagy?)

2013. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzetem nekem is, ha hívok valakit úgyse jön el,vagy mennie kell hamar.Én is a tesómmal szoktam néha elmenni ide-oda,nem a legjobb de több,mint a semmi. :)

Csak annyi a különbség,hogy én férfi vagyok,és nem tudtam összeszedni normális barátokat,haverjaim meg tonnaszámra vannak,de minek.A kérdésed engem is érdekelne,hiszen ilyen helyzetben vagyok én is és nem tudom hogyan lehetne ezt megoldani.

22/F

2013. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Jó barátokat szerintem nehezebb találni, mint a megfelelő párt.

Nekem van egy barátnőm, aki kezdetekben állandóan ráncigált mindenhova (nem bulikba), majd beleszerettem az eljárkálásokba és most már mindig amikor valamelyikünk el akar menni valahova csak felhívja a másikat és az tuti megy vele.

Vele olyan két és fél éve egy könyvesboltban találkoztam és már nem is tudom, hogyan kezdtünk el beszélgetni, mert eléggé visszahúzódó típus voltam akkor (azóta, hála neki önbizalmat is szereztem :D)

Szóval, száz szónak is egy a vége, nehéz jó barátokat találni, de megéri és nem tudhatod, mégis hol találkozhatsz vele (akár a "az igazival" :P)

2013. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok hát akkor el mondom az Én verziómat !


Nincsenek barátnőim se haverjaim nem vagyok egész nap a városba csak akkor megyek be ha valami elintézni valóm van vagy a szüleimnek családtagjaimnak kell valami elintézni akkor is csak egyedül megyek be . Ennek ellenére , hogy nem járok szórakozni nem járok bulizni még is találtam nem régiben egy csodálatos férfit magam mellé akit Szeretek és meg érti ezt az életformát amit én élek . vannak osztálytársaim akikkel kijövök de csak olyan szinten hogy a iskolában gyakorlaton beszélgetünk egymás mellé ülünk de iskolán kívül nem találkozunk .

Gondolom mikor majd ki lépek a nagybetűs életbe el megyek dolgozni nagyobb barátságot fogok majd tudni kötni másokkal mint az iskolában . És az már jócskán 18 éves kor feletti emberkékről van szó akiknek jobbik esetben már be nőtt a fejük lágya és nem beszélik ki a másikat akit a barátnőjüknek mondanak .

Én meg vagyok ezzel a magányosabb életformával amiről tudom hogy meg fog változni barátommal heti 4-5 ször találkozunk többi napott itthon vagy a városba töltöm egyedül . Nekem ez így pont meg felel ! :)

18 L

2013. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!