Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy pasi aki nagyon...

Van egy pasi aki nagyon tetszik de nem merek lépni! Micsináljak? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy pasi akit egy táborba ismertem meg. Nagyon rendes velem udvarias. Szoktunk faceboonon beszélgetni nagyob sokat. Minden nap nagyon sokat beszélgetünk,de nem merem az első lépést megtenni. Meg látom rajta hogy ő is nagyon szeret velem beszélgetni mert mindig ir hogy majd irjak ha leszek. Szerintetek megtegyem az első lépést?????
2013. aug. 25. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd el egy randira!
2013. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha elhívod és visszautasít, akkor azt fogod bánni, ha nem hívod el, akkor meg azt..szóval nagy veszítenivalód nincs.
2013. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akarsz valamit tőle? Akkor...
2013. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hívd el valahová. :) Mi baj lehet?
2013. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!!! :) De nagyon félek elhivni!!! Meg nem tudom hogy hogyan hívjam el!!!!
2013. aug. 25. 16:13
 6/8 anonim ***** válasza:

"...amúgy nem érsz rá valamikor? Találkozhatnánk,ha gondolod.:)"

Nem kell konkrét randira hívni,csak egyszerűen találkozzatok.Semmit se veszthetsz és ennyi erővel szimplán csak a társaság kedvéért is hívhattad,attól függ,ő hogy könyveli el :D

2013. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mert félek hogyha elhivom ott meg csak ülünk vagy esetleg sétálunk néma csöndben!! Nem tudom!!! Teljesen kivagyok hogy micsináljak!!
2013. aug. 25. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:
de az már egy lépés felé! te megpróbáltad,megtetted az első lépést. onnantól már csak rajta múlik,azt pedig nem tudod nagyon befolyásolni...
2013. aug. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!