Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúk miért nem képesek...

A fiúk miért nem képesek megérteni ha csak barátként gondolunk rájuk? 20/L

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 22:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Tény:a nők nem tudják mit akarnak, de mindenáron meg akarják kapni.Ezen kár is szépítgetni.

Egyébként azért van ez így, mert vannak ösztöneink.A populációt nem a barátságok tartják fent.Ez elég nyersnek hangzik, de így van.

Mellesleg egy visszautasítás után kinek van kedve barátkozni?TE is hülyén éreznéd magad, ga azzal barátkoznál, aki amúgy tetszik neked, viszont tudod, hogy innen nincs tovább.ez teljesen értelmetlen és felesleges.

2013. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő élvezi,hogy van aki legyezgeti a hiúságát,aztán,amikor közeledik az illető,akkor meg pofátlanul lekoptatja.Az ilyen helyzeteket a legegyszerűbben akkor lehet elkerülni,ha az elején szól a leányzó,hogy nem kellene átlépni azt a határt.Hozzáteszem,hogy 4 lányt is ismerek,aki ezt korrektül meg is teszi,de ők a ritka kivételek.
2013. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja nappal lehúz anyagilag de mikor neki kellene adnia valamit akkor "jáááúúúj eööö mé nem tuggya mögéééteni hodjcsak bajáátok jehetyünk?" mondja ezt egy olyan nap után amikor egy újabb 20 ezret gombolt le a csávóról (kisebb részletekben - zabált egy jót a pénzén meg barátai)
2013. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudod mit? A tökünk tele van veletek. Akár hónapokon sőt éveken keresztül "barátkozunk" veletek, teszünk utalásokat stb, ti meg egy olyan megjegyzést nem tesztek amivel elbizonytalanítanátok bennünket! Most is 1,5 éven keresztül voltam a "lelkitársa" a csajnak. Szakított a barátjával, egy idő után pedig ráhajtottam mert ő is mondta hogy többet érez mint barátság. Persze nem így lett. Neki akkor még elvileg túl korai volt, ehhez képest mégis összejött egy másik gyökérrel. Most meg nézhetsz hogy most miért nem képes elfogadni, ő is időt szánt rád gondolom stb. és miért? A semmiért! Ti lányok elvileg mindig látjátok a fiún hogy többet akar, AKKOR MIÉRT NEM SZÓLTOK 1 ROHADT SZÓT SEM HOGY MONDJUK "Te Jóska figyeljé' má' nekem nem jössz be." Amikor meg eljön az igazság pillanata mindketten néztek mint borjú az új kapura mert megint csak lapítottatok mint szar a fűben, ahelyett hogy csírájában elfojtottátok volna bajt. Mennyi időn keresztül "barátkoztatok" kérdező?
2013. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Ja és van olyan is, amikor mindketten többet éreznek, a csaj elmondja, a srác meg simán meghátrál...gondolom olyankor is mi vagyunk a hp-k....
2013. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha már mások is, én is mesélek egy esetről. Sőt, kettőről:

9 évig szerettem egy lányt. Soha nem bántottam meg, és sosem tettem ellene semmit. ellenben mindig megadtam neki amit szeretett volna. Elmentem vele hazáig (2km gyalog) hóban-fagyban, vettem neki mindig valamit, ha kért, és minden mást, amit el tudsz képzelni. Aztán 9 év után összejött pár nap (!!!) ismeretség után az ex legjobb barátommal, majd közölte, hogy tudta már régen mit érzek, de ne reménykedjek. És még én voltam a szar szemét alak.


Egy újabb eset a legutóbbi és utolsó: Középiskolában megismertem osztálytársam személyében egy lányt, aki iránt pár hónap után elkezdtem többet érezni. Titkoltam amíg lehetett, de végül rájött. Úgy reagált "aranyos, hogy így érzel :)". Maradtunk barátok, de egyre több baj volt ebből. Végül 2 hete olyan kegyelemdöfést kaptam, hogy kínomban megkértem, adjon nekem egy esélyt, mert tényleg nagyon szeretem. (Bármennyire is fáj, rég óta azt érzem, Őt kerestem, Ő az igazi.) De nem adott. Még bunkón meg is mondta, hogy márpedig Ő ezt végig mondta. Egyszer nem volt róla szó. Én hülye meg inkább mentem pótvizsgázni, mert dogákon mindig neki segítettem, én voltam az, aki segített neki megnyílni mások felé, és én voltam, aki képes volt 4-kor kelni, és lógni (ezért később fegyelmit kaptam), hogy tudjak neki segíteni 2 percre.


Szóval azt hiszem mi is kérdezhetnénk...

2013. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

#15

Kétlem hogy gyakran történne ilyen.

2013. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ja és van olyan is, amikor mindketten többet éreznek, a csaj elmondja, a srác meg simán meghátrál...gondolom olyankor is mi vagyunk a hp-k...."


Ennek az ellenkezőjére tudnék példát,amikor a lány hátrál meg,miután ő kezdeményezett,mert ő volt a bizonytalan tényező kettőnk közül és már egyszer elhajtott.Aztán a kezdeményezésre rá,pont a 210 centis kopasz csak "barátok vagyunk" illetővel jött össze,engem meg ismételten faképnél hagyott,mint előtte sokszor.

Szóval igen,sokszor a lány a hülye pi*sa,mert nem tudja,hogy mit akar.Nem barátságot akart tőlem,mégis hátba szúrt nem is egyszer.Ráadásul mindig akkor tűnt fel,amikor túltettem volna magam rajta.Olyan volt,mint egy kiba*zott bumeráng,amit eldob az ember,aztán visszajön és jól fejbe veri.

2013. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nem támadásból írtam, csak egy tapasztalatomat osztottam meg veletek.
2013. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
#19:Ahogy én is.Mindkét nem bővelkedik agyilag selejtes egyedekben,de erre kár kitérni,mert minden normális ember tisztában van vele és átkozza,hogy ilyen emberek léteznek.
2013. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!