Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan adjam egy srac tudtara...

Hogyan adjam egy srac tudtara hogy tetszik? Szerintem csak baratkent gondol ram.

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 20:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Es szerintem azt hiszi h en is csak baratkent gondolok ra*
2013. júl. 30. 20:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod ezeket?
2013. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Abbol, hogy en mar ketszer rairtam fb-on el is beszelgettunk de o nem irt meg ram.. Pedig anno eloben is tok jol elvoltunk
2013. júl. 30. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy riasztóan hatott rá az, hogy te kezdtél el közeledni hozzá. Egy ideig talán hagyd, ha keresni akar, akkor valószínűleg úgyis fog. Egyébként nem tudom, a srác milyen típus, lehet, hogy kicsit félénkebb. Másrészt meg az is előfordulhat, hogy megismerkedett másvalakivel, vagy te nem érdekled őt "úgy". Ezernyi oka lehet ennek az egésznek.
2013. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szerintem meg irj rá és mond meg neki mik a teveid. Én álmaim nőjét basztam el úgy hogy megismerkedtünk, jol éreztük magunkat stb... Csak nem akartam annyira nyomulni mert komolyan mondom tisztelem a lányt. De szájra puszi volt. Na mindegy lényeg a lényeg, felszedték :(

De talán nem is baj... talán nem kellettem neki igazán...

2013. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyszerű a képlet:


Érdekled: rád ír

Nem érdekled: nem ír rád.


Lehet van neki más, vagy nem jól állnak a csillagok, mit tudom én. Volt csaj aki rám írt 2 alkalommal, de egyszerűen nem érdekelt. Nem fogott meg benne semmi, igaz esélyt sem adtam. Továbbá szeretek én "vadászni".

2013. júl. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!