Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Internetes ismerkedés. Az...

Internetes ismerkedés. Az rossz jel, ha csak én keresem?

Figyelt kérdés
Szóval nagyjából 2 hete ismerkedünk, közösségi oldalon, stb. Eddig csak én írtam rá, de utána órákig beszéltünk. Kicsit zavar, hogy Ő még nem kezdeményezett beszélgetést. Ez így jó vagy a jele annak, hogy nem igazán érdeklem? Beszélgetés közben amúgy érdeklődő. 20+. F
2013. aug. 26. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, nem jelent túl sok jót
2013. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem félvállról vesz téged, hogyha írsz, akkor érdekled, hogyha nem, akkor le se sz*r.Sok ilyen van :/
2013. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt ennyiből nehéz megmondani.

Lehet, hogy azért beszélget veled, mert csak unatkozik, de az is lehet, hogy csak félénkebb típus és nem mer kezdeményezni.

Hívd el randira! Hátha élőben bátrabb! :)

Egyébként se várnék túl sokat a személyes találkozással.

2013. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom engem ha érdekel valaki én ráírok :$ mondjuk nem sokat ismerkedek neten :D
2013. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha erdekelned akkor keresne.! :D
2013. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy várja h te írjál az olyan jó érzés nekünk lányoknak h a fiú eszébe jutottunk :)
2013. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legyél kitartó írj neki!!! :)

Nekem is csak a mostani barátom írt rám mindig, én kb 1-2x kerestem. Nagyon tetszett,hogy ilyen érdeklődő és kitartó volt.. Nagyon szeretem :) Mostanáig együtt vagyunk :)

2013. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

# 6/7

Nekünk fiúknak is jó érzs, ha egy lány számára fontosak vagyunk és jelzi. Ha egy lányra mindig nekem kell írnom azzal azt jelzi, hogy nem érdekelm és elszomorodom, egy idő után pedig nem is fogom keresni, van úgyis ezer másik lány, aki talán megbecsül és hiányol engem. :)

2013. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!