Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon sokat beszélek, sőt...

Nagyon sokat beszélek, sőt rengeteget. (ha egy percre be áll a szám az már csoda) de ahogy kezdem észrevenni a csajokon nekik ez nem tetszik vagy az én meglátásaim rosszak?

Figyelt kérdés
szóval lányok ti szerintetek ez most jó vagy mégsem?

2013. júl. 2. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj hip hop-ernek
2013. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ha mellette hagysz szóhoz jutni, akkor nem akkora baj. Meg hát nyilván az sem mindegy, miről beszélsz ennyit. Ha egy érdekes témáról, akkor jó, de ha hülyeségeket hordasz össze-vissza akkor már kevésbé.
2013. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam nem probléma, ha sokat beszél a pasi, mert én egyébként is csendesebb típus vagyok. Persze azért van határ :)
2013. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A rengeteg az nem jó. Csaj részéről is idegesítő (bár az elején még tűnhet cukinak, de egy idő után falra mászok tőle), pasi részéről is. Hagyd szóhoz jutni a másik embert is, és ha eszedbe jut az adott témáról 5 másik sztori, amire ellenállhatatlan késztetést érzel, hogy azonnal elmondd (én legalábbis ilyen voltam), fojtsd el. Meg kell találni az arany középutat ebben is.
2013. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sztem kicsit próbálj kevesebbet beszélni. Ez nem túl pozitív szerintem.
2013. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
persze hogy hagyom, de általában komolyabb dolgokról szoktam, persze azért hülyéskedni is.. mert ki szeretne maga mellé olyat aki teljesen komoly?
2013. júl. 2. 18:02
 7/12 A kérdező kommentje:
amúgy 17/f
2013. júl. 2. 18:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Idegesítő. Kivéve talán, ha tényleg érdekes és jó dolgokról beszélsz, de még akkor is, a csend az kell, ha együtt vagyok valakivel, akkor is, különben egy idő után fárasztó lesz a másik társasága. Bár ismerkedésnél még nem akkora baj, ha sokat beszélsz, de később már inkább zavaró. Viszont biztos van olyan lány is, akit ez nem zavarna, eldöntheted, hogy vársz amíg találsz egy olyat, vagy visszafogod magadat kicsit.
2013. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
elgondolkoztam. és szerintem hülyeség lenne vissza fogni magamat. én adom magamat és ha ez nem tetszik valakinek akkor ne keresse a társaságomat.
2013. júl. 2. 18:18
 10/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nekem tetszik, ha egy férfi sokat beszél, én úgyis csendes vagyok.
2013. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!