Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem fogja zavarni a magasságom?

Nem fogja zavarni a magasságom?

Figyelt kérdés

148 cm-es 17 éves lány vagyok. Mindig is a magas srácok tetszettek, de most a környék legmagasabbja tetszett meg de nagyon...a srác szószerint 2 méter magas...Nem merek kezdeményezni, mert félek, hogy a magasságom zavarni fogja..

Srácok titeket zavarni ez a magasság?



2013. aug. 27. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:

fél méter különbség? hát elég sok

de lehet hogy neki tetszenek az alacsony lányok és nem fogja zavarni

2013. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem attólmég meg kéne próbálnod,mert nem tudhatni biztosra :)

Létezik 60 centis magasság különbségű pár is,ráadásul ott a nő a magasabb.


Én nem vagyok 2 méter,de nem zavarna amúgy.

Max a lépcsőket,meg a járdát sokszor használnám. Vagy szimplán felemelném a lányt :D

2013. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jellemző a fajtádra, hogy csak a magasakkal kezdesz ki, aki 170cm azt letojod... Szánalom..
2013. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem a kis méretű lányok jönnek be:)

egy 2m srác:D

2013. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 167centi vagyok, te pont jó lennél nekem. De miért pont egy két méteres kell neked, fúú, ti lányok elég bonyolultak vagytok. :D
2013. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Valaki irta itt, hogy nem érti miért a magas srácokat kedvelem. Nos, azért mert én nem csak nagyon alacsony vagyok, hanem gyengének is érzem magam, ezért nagyon tetszik ha egy srác magasabb nálam, mert úgy érzem meg tud védeni, tud segíteni amikor kell (pl. ha nem érek el valamit) és szerintem jó érzés lábújhegyen állni ha megakarom csókolni..:)

Természetesen az aalcsony fiúk is megtudnak védeni, de nekem valahogy jobban tetszenek a magasak. És a magas nálam 20 centivel nagyobbnál kezdődik..:)

2013. aug. 27. 23:39
 7/8 anonim ***** válasza:
ha téged nem zavar hogy ő enynivel magasabb őt mért zavarná? engem se zavarna 199cm/f :)
2013. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha visszanézed a hozzászólásokat, nagyon is úgy tűnik hogy egyeseket zavarja. És én annyira nem ismerem a srácot, hogy tudjam milyen magas lányok jönnek be neki...:(
2013. aug. 29. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!