Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezd zavarni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd zavarni a barátnőm viselkedése, ötletek, hogy hogy térítsem észhez?

Figyelt kérdés

A barátnőm 15 éves és én is.

Nekem is volt barátom 4,5napig tartott..és bármikor lehetne ha akarnám de ebbe ne is menjünk bele, csak azért írtam hogy eltűnjön az esetleges féltékenységem gyanúja..!


Szóval volt egy pasija vele együtt voltak kb. 3 hónapig dobta a srác rá két hétre összejött egy másik sráccal.. őt gyakorlatilag megcsalta mikor egy másik sráccal fogdosták egymást meg csókolóztak egész éjszaka tehát szakítottak (1,5hétig 'jártak').. rá kis időre összejött egy másik sráccal akivel talán 4 napig 'jártak' ez még egy hete sem volt és máris tetszik neki egy 17 (!) éves srác.. kezd el ribncosodni..és nem szeretném hagyni mert amúgy jó lány lenne..de ez engem megőrjít..

ezt elmondtam már neki is de azt mondja hogy le szrja..



2013. aug. 4. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
keress egy normálisat ;)
2013. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Olvasd el a kérdést.. mindketten lányok..!:D
2013. aug. 4. 12:55
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja és 4,5 hónap nem nap..:D
2013. aug. 4. 12:56
 4/12 anonim ***** válasza:
pofozd fel
2013. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bocsi. Igaza van figyelmetlenül olvastam. Akkor újra válaszolnék.

Sehogy, mert amíg Ő nem akar változni, illetve változtatni, addig Te fejen is állhatsz, akkor sem fogod tudni megváltoztatni a jelenlegi álláspontját. Neki kell rájönnie és felismernie, hogy ez rossz, majd neki kell elhatároznia, hogy változtatni és változni akar és akkor fog neki sikerülni, akár egyedül vagy a Te segítségeddel!

#1 voltam

2013. aug. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az Ő baja, majd tanul saját kárán.
2013. aug. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy nevelő szándékú pofon csodákra képes.
2013. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Féltem igazából hogy kialakul róla egy kép hogy gyakorlatilag bárki megbszhatja és mivel falun vagyunk ezt soha nem mossa le magáról és szenvedni fog..:|
2013. aug. 4. 13:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez megtörténne. Jön majd a következő r*banc pár éven belül ;) Vagy valami idióta házasságtörése vagy valami ami szintén nagy port kavar...
2013. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te nem vagy a barátnője. 4-5 év, és megérted, hogy miért mondtam ezt.
2013. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!