Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit lehet csinálni egy ilyen...

Mit lehet csinálni egy ilyen szituációban?

Figyelt kérdés

Van egy srác, hónapok óta találkozgatunk, de az elmúlt fél évben nagyjából annyit voltunk jó viszonyban, mint rossz viszonyban, mindezt azért, mert ő egyszerűen mindent elhisz, amit mondanak neki, akkor is, ha bizonyítani tudom, hogy nekem van igazam.


Sajnos szeretem őt annyira, hogy egyszerűen képtelen vagyok arra, hogy ne foglalkozzak vele, viszont ez már a harmadik ilyen eset volt, és mit ne mondjak, eléggé idegesítő.


21/L


2013. aug. 27. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

én úgy érzem hogy Téged semmibe vesz ezáltal át kellene gondolnod ezt a "kapcsolatot"

mi van-lesz ,ha valami komoly ügyben nem hisz majd Neked??

2013. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

milyen dolgokban nem hisz neked?


az emberek nem változnak, ő sem fog. ha már a kapcsolat elején így viselkedik, nagy elvárás lenne ha azt akarnád, hogy változzon meg.

lehet sok év szenvedést spórolsz meg magadnak, ha elfelejted.

2013. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az ő társaságában vannak olyan emberkék, akik hobbiszinten keresztbe tesznek nekem állandóan, folyamatosan befeketítenek a srácnál, miközben tudják, hogy valójában ők hazudnak és nem én...


Az az igazság, hogy én soha nem hazudtam ennek a srácnak, tehát velem szembe nincs oka a bizonytalanságra, viszont ő alapból nem igazán bízik meg az emberekben, gondolom sokan átvágták régebben. :/

2013. aug. 28. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!