Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent a puszik száma? Ti...

Mit jelent a puszik száma? Ti mennyit adtok egymásnak mikor találkoztok a kiszemelttel?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot,és eléggé meglepődtem mikor az első "randin" két arcra puszit adott (az elején és végén is). Én nem nagyon szoktam puszizkodni,akivel pedig mégis (mert elvárja),azoknak 3at adok-kapok. Jelent ez valamit?:D Csak kíváncsiságból... hogy hogy is van ez? Mitől függ,h hány db puszit nyomsz a másik arcára? Illetve ti mennyit szoktatok adni?:)

18/L


2013. aug. 28. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tényleg, valaki már azt sem érti mit jelent az, ha puszit kap?
2013. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Puszi a szeretet jele.

Én kettőt az arcára, tizet-huszat pedig a nunijára adok a lánynak. 23f

2013. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igazság szerint én akkor is szoktam lányoknak adni 2 puszit, amikor valaki bemutat neki. Például amikor buliba megyek, és barátom ismerőse, akkor kezet nyújtok bemutatkozok és adok 2 puszit. Onnantól mindig puszival köszönök ha találkozok velük :) Eddig nem tűnt úgy, hogy bárkit is zavarta volna. (legalábbis remélem :D)

18F

2013. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ha nem szoros a kapcsolat, 2 puszi, ha barátság, 3 puszi
2013. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a puszik száma a kapcsolat jellegét jelenti.

A három a haver, 2 a rokon, 1 a párkapcsolat.

De lehet nem jól tudom...

2013. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A jelenteset mi nem tudhatjuk pontosan, mivel minden nem nyelvi jelnek a jelentese csoportonkent, barati koronket valtozhat. Lehet, o veled ellentetesen azt szokta meg, hogy puszit ad. A puszi nyilvan valoan az undor kizarasara ad okot. A vonzalom megallapitasara keves, mivel mint mondtam, ezek szokasok is lehetnek.
2013. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha egyet ad, az azt jelenti, hogy nincs túlzottan jóban veled, de azért nem akar bunkó lenni.


Ha kettőt ad, akkor kedvel, barátságos veled.


Ha hármat ad, akkor terhes vagy.


Ha négyet ad, akkor holnap el fog csapni egy busz.


Ha ötöt ad, akkor azt akarja közölni veled, hogy bekente csokifagyival a macskádat.

2013. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
valaki 2t, valaki 3at ad, ez attól függ hogy hogy szokta meg
2013. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én sose puszival köszönök senkinek, ha meg mégis, akkor 2-nél többet nem adok.

A barátom az egyetlen kivétel, de ő puszin kívül smacit is kap a viszontlátás öröméért.

Szerintem semmi jelentése annak, hogy ki hány puszit ad/kap. Legalábbis én nem tudtam róla, hogy lenne...

2013. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3 puszit az idi0ta p1csák adtak 14 évesen...

Nőjél fel! 2 puszi a normális. Ahogyan ő is adta. Bár... igazán megcsókolhatott volna.

2013. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!