Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék visszahúzódóbb...

Hol találhatnék visszahúzódóbb, szerényebb fiút?

Figyelt kérdés

Arra gondolok itt, hogy ne legyen az a tipikus partiarc, aki menőzik a haverjaival, meg ne azzal akarjon már elhódítani, hogy neki bizony már nagyon királyságos autója meg lakása van... Tudom, hogy ez önmagában elég hülye kérdés, és meg is értem, ha poénkodni fogtok rajta, de azért örülnék, ha normális válaszokat is kapnék. :)

Én se vagyok az a tipikus "jócsaj", vagy hogy is fogalmazhatnám meg. Az ilyen aranyosabb, visszahúzódóbb pasik meg nem igazán vannak társkeresőn. Szakkörökbe, egyesületekbe meg nem tudok eljárni, tehát nem tudom, hol találhatnék ilyen fiút, már ha van erre esély.

Esetleg aki hasonló beállítottságú lány, mint én, és talált magának egy ilyen pasit, elmesélné nekem, hogyan ismerkedett meg vele?

Ha bárkinek ezzel kapcsolatosan van bármiféle tapasztalata vagy tippje, megköszönném, ha megosztaná velem. :)


2013. aug. 29. 12:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
kor lemaradt.
2013. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Bárhol.... mondjuk, ne a facebookon.....
2013. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Itt a férfiak mindig az aktuális kérdésben megnevezett típusúak. Kortól függetlenül. Jó helyre jöttél. ;)
2013. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
könyvtár, sakk-klub :D
2013. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
ja, Mimózatermesztők Országos Egyesülete, Férfi szakosztály :D
2013. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Jelen.

20f ;)

2013. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Igazság szerint én egy jó ideje nem is csajozok emiatt. Látom a barátaim körében, hogy ők jobban meg vannak áldva pénzt tekintve (mint mondtad kocsi,ház..) Én pedig nem tudnék ilyeneket felmutatni. Éppen ezért ilyen téren maximálisan visszahúzódott vagyok, majdnem hogy várok a csodára. :)

18F

2013. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Bocsánat a korom elfelejtettem odaírni, 22 éves vagyok.
2013. aug. 29. 12:58
 9/27 A kérdező kommentje:

Egyébként köszönöm a gyors válaszokat. Jókat röhögök némelyiken :D

Tudom, hogy nem éppen a legjobb helyre írtam ki, de sajnos nem volt más ötletem. Arra gondoltam, hátha tud valaki valami jó tanácsot adni esetleg, de ezekszerint nem valószínű. :D

2013. aug. 29. 13:02
 10/27 anonim ***** válasza:
ITT :D
2013. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!