Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hol találhatnék...

Szerintetek hol találhatnék olyan csajt aki szereti a fiatalabb pasikat, esetleg kicsit olyan anyáskodó is?

Figyelt kérdés

Most 24 éves vagyok de mondjuk 18-20 -nak nézek ki és olyan lányt szeretnék találni, akár csak barátnak is akinek bejön ha egy pasi olyan rosszgyerek stílusú kicsit :D Korban igazából nincs megkötésem , max annyi h 18 és 30 közötti legyen :)


A többi már úgyis később derül ki h mennyire jönnénk ki jól. Azért inkább kimozdulós legyen mint otthon ülős, szeretek programokat szervezni folyamatosan :)


2013. aug. 3. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj olyan szórakozóhelyre, ahol az alsó határ, hogy beengedjenek 20-25 év. Ott garantált sikered lenne a milfekkel.
2013. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

van ilyen ?:D

am nem írtam h milfet akarok csak ilyen lányt, lehet akár fiatalbb is mint én ha ilyen a stílusa ;)

2013. aug. 3. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Nem tudom, hogy hol laksz, de Győrben ismerek egy ilyen helyet a belvárosban, a sétálóutcában, meki mellett. Oda tényleg csak a 22-es (ha jól emlékszem) korhatár felett engednek be. Tini p***áknak esélyük sincs bejutni. Tele van milfekkel és vén rókákkal a hely. De azért vannak 20-on évesek is.
2013. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az király :) és jó hely?

Én pesti vagyok egyébként.

2013. aug. 3. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Na Pesten én is kíváncsi lennék ilyen helyre... :)


24/F

2013. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó, te szoktál leszólítani csajokat a városban?
2013. aug. 3. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Tegyél ki képet
2013. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt azért nem akarok .S
2013. aug. 7. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!