Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet elmulasztani a...

Hogyan lehet elmulasztani a szeretethiányt?

Figyelt kérdés
Próbálom leplezni, nincs is kivel beszélni róla meg nem is akarom gyengének mutatni magam, de mostanság újra egyre erősebb bennem a vágy, egy lány iránt, jó lenne ölelni, csókolni, érezni, hogy ott vagyunk egymásnak meg szeretjük egymást, nem is érdekel már a külső sem, ha jó fej egy lány, valahogy már elegem van, hogy egyedül vagyok, vágyom egy társra én is, de ha ezt bevallom, akkor gyenge vagyok, így kénytelen vagyok titkolni, de elég nehéz, mert mindenfelé párokat látok és elszomorodom, mert nekem meg senkim sincs, pedig szerintem nincsenek nagy igényeim, bár jellemre megfelelő lányt nem tudok találni valamiért és eélg sokat csalódtam a lányokban mostanság, talán ezért is még nehezebb nekem.
2013. aug. 29. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ő... szeretettel?
2013. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pain for Pleasure ***** válasza:

Jó hosszú mondat lett.

Amúgy menj el a kutya menhelyre, hozz el egy kutyát, akit szerethetsz. Közben pedig ne add fel a barátnő keresést.

2013. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első már leírta amit akartam.
2013. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszélj róla a barátaidnak/tesóidnak, biztosan megfogják érteni :) ne titkold a szeretethiányt, mert elfog uralkodni rajtad l/15
2013. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet elmulasztani? Sok dugással. :)
2013. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nem mondod :D ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy ha ki akarod beszélni magadból a dolgokat, akkor írj privit.
2013. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj ugyanilyen vagyok.

Én azt csinálom,hogy egyfolytában edzek,és így nem gondolok egy csöppet sem a szeretethiányomra pedig nagyon szükségem lenne már egy lányra.Kezdj el kondizni nagyon megnyugtató és felemelő érzés ;)

16/F

2013. aug. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A szeretethiány nem a gyengeség jele szval ezt nem kell szégyellni amúgy meg ha egyenesen a lány szemébe mondanád szerintem megértené, legalábbis én biztos így volnék vele.
2013. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!