Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szóltok ehhez, tényleg...

Mit szóltok ehhez, tényleg csak ennyi a könnyű csajozás titka?

Figyelt kérdés
Ha nem lennék alacsony és ronda, akkor már rég felszedhettem volnta egy rakás csajt, ugyanis ocsmány törpeként sikerült neten több lánnyal is megkedvelttetni magam, igaz ebből acsak 3 volt környékbeli, de mindháromaml első talin megvolt a csók. Rájöttem, hogy ha helyes fiú lennék ennél sokkal sikeresebb is lehetnék. Nagyon azvar, hogy kicsi vagyok és ronda a fejem is. Terben van, hogy kigyúrom magam, mivel ez úgy látom nagyon fontos a lányok számára, ha már okádék a fejem.
2013. aug. 29. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2013. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fő az önbizalom barátom. Látom nem sok szorult beléd! Én egy jó alakkal rendelkező jóképű srác vagyok, de nagyon kevés nőm volt. Ha neked sikerült 3 csajt megcsokolnod, akkor megelőztél;)
2013. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy úgy több csaj lenne..

Viszoont olvastam valahol olyat hogy a nők kis részének számít igazán a kinézet... A többinek inkább a határozottság és ilyen apró dolgok

2013. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én pont fordítva vagyok :S
2013. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3assal egyetértek.
2013. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tükör erre a legjobb megoldás:


Reggel felkelsz és 3x mond azt a tükörben állva hogy szeretem magamat, vagy szeretlek, a lényeg hogy a belső tudatod lássa azt hogy elfogadod magadat.


Mert csak így fogod vonzani a személyeket akik érdekelnek a (jó csajok), ha már elfogadtad önmagadat és a kinézeted.

Mert a határozottság magától tör felszínre és nem akarni kell...


Amit akarunk nagyon az elillan, amit csak megismernénk az megmarad.

Gondolj a pillangókra, ha megakarod fogni repdess jobbra-balra és nem engedi hogy megfogd, de csak ha kitartod a kezed lazán beleszáll és ott sétálgat, mert nem fél.

2015. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!