Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, lányok ha jön egy új...

Fiúk, lányok ha jön egy új osztálytárs hogy fogadjátok?

Figyelt kérdés
És mit kéne tennie a srácnak hogy hamar beilleszkedjen és megkedveljétek őt?
2013. aug. 30. 00:58
 1/7 Sir Sarcasm ***** válasza:
Velem egyszer olyan is volt, hogy nem vettem észre az új lányt XD és ezzel nem voltam egyedül. Aztán jót röhögtünk mikor az osztályfőnök bejelentette, hogy van egy új osztálytársunk :D
2013. aug. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sir Sarcasm ***** válasza:
Szóval ne legyél túl csendes, zárkózott. A humorral sok mindent el lehet érni. Pár poén sokat jelenthet, amin jót röhögnek a többiek. Emellett legyél kedves és segítőkész.
2013. aug. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
mi farokcsóválással fogadtuk mindig is.
2013. aug. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha egy új srác jön, általában felajánlunk egy orális kényeztetést , cserébe ha ő is megcsinálja nekünk. Óra közben természetesen.
2013. aug. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi mindig örülünk az új osztálytársnak, mert ritkán jön 1, és mindig odaözönlünk hosszá az első adandó alkalommal és kérdezgetjük, bemutatkozunk, mesélünk, körbevezetjük stb. kicsit letámadjuk XD ja és semmi különöset nem kell tennie, adja önmagát, de legyen nyitott, vicces és kedves
2013. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj!!! Én rendeltem az osztályba egy új fiút!!De még nem érkezett meg ..........MAJD FÉLÉVKOR!!!
2013. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös:


Az rendes osztály, nálunk amikor én mentem, talán meg se mertek/akartak szólítani, egy pár napig utáltam is a sulit, nagyon sz.r új osztályba menni. S így volt ez akkor is, amikor újak jöttek később.


6-os:


Én lettem volna az új osztálytársad, de Isten azt mondta, h mivel rosszul tanultál a múlt félévben, ezért nem érdemelsz meg engem, így másik suliba megyek. :)

Ez Isten akarata, nincs mit tenni.

2013. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!