Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleszerettem egy osztálytársa...

Beleszerettem egy osztálytársamba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most fogunk ballagni (péntek) és már egy ideje tetszik, és most úgy érzem, hogy egyre jobban.

Sokan azt mondják, hogy összeillünk, és hogy lehet én is tetszek neki. Sokszor látom, hogy néz, szoktunk beszélgetni, olyankor se csak 1-2 szót, jóba vagyok vele. De viszont hogyha elballagunk, akkor nem fogom többet látni, pedig szeretnék egy kicsit közelebb kerülni hozzá, jobban megismerni.

Mit csináljak? Esetleg nyáron hívjam el sétálni, vagy ilyenek? Nem gáz az ha egy lány hívja el a fiút?

Milyen jelei vannak annak hogy tetszek neki?



2013. jún. 12. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Uralkodj magadon!
2013. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha akar valamit csak elhív, nem?
2013. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eléggé bátortalan.. az egyik barátnőm (egy kicsit neki is tetszik a srác) szokott vele sűrűbben beszélni, és mindig kérdezi hogy miért nem vallja be annak a lánynak aki tetszik neki, hogy mi a helyzet, és azt mondja, hogy nem meri elmondani, mert fél, hogy visszautasítja. Senki se tudja hogy ki tetszik neki...
2013. jún. 12. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor nyugodtan nyomulj rá hátha :)
2013. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hasonló helyzetben voltam tavaly én is. Én nem mondok semmi konkrétumot, dönts ahogy szeretnél, de ha adódik egy lehetőséged, azt használd ki maximálisan, ne utána legyenek megbánásaid.:)
2013. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!