Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebookon beszéltem egy...

Szeretsz? kérdése:

Facebookon beszéltem egy fiuval. Szép kedvesnek tart de nemszeretne barátnöt csak ha télleg szerelmes lesz. Hogyan tudnám ezeket eléri? Nagyon szimpatius és aztmondta énis (olyan választ nemszeretnék h majd kialakul)

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
hát pedig majd kialakul, ha összeilletek, küzdj meg érte
2013. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy tudnád elérni hogy szerelmes legyen? sehogy. A nála vagy jön vagy nem. De valószinű nem jön ha eddig is csak szép és kedves voltál neki.
2013. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem lehet kierőszakolni, stb. Az majd jön magától, ha úgy kell lennie. Te csak annyit tehetsz, hogy keresed a társaságát (na, nem kell nagyon ráakaszkodni), kedves vagy vele, érdeklődő, és önmagad adod. Aztán vagy lesz valami, vagy nem. Ha pedig nem szeretne veled kapcsolatot, abba nyugodj bele, mert nincs annál gázabb, mikor valaki nem bírja felfogni az elutasítást.
2013. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én érdeklödöm.türelmes vagyok.felis fogom.csak egy idö után azért valhogy tudomást kéne vemme arrol hogy mit érezz.azt honnan tudjamO.o?
2013. aug. 30. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!