Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Visszahúzódó gólyaként hogy...

Visszahúzódó gólyaként hogy tudnék egyetemen srácokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Még sosem volt párom, elég csendes vagyok, nincs túl sok önbizalmam és nehezen barátkozom. Pedig tényleg próbálok, de nem megy.

18 éves vagyok, idén vettek fel egyetemre, de senkit sem ismerek még igazán. Otthon is folyamatosan nyaggatnak, hogy mikor lesz már barátom, de nem is ez a lényeg, szeretnék már valakit találni, de nem tudom, hogy kezdjem el, hogy viselkedjek, hogy ne csak keresztülnézzenek rajtam.

Sajnos mindenki csak az aranyos, édes kislányt látja bennem, aki csendes és cukin mosolyog, és folyton "jaj, olyan fiatalnak tűnsz, ki sem nézném belőled, hogy egyetemista vagy" megjegyzéseket kapok :(


2013. aug. 31. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
hová fogsz járni?
2013. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, az a lényeg. Úgy még a szarás sem sül el jól!
2013. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
írj privátot és a többit megbeszéljük ott
2013. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szegedre vettek fel, elég nehéz most megállnom lábamon, elköltöztem 18 évesen, eddig megszoktam, hogy egyedüli gyerekként "ki vagyok szolgálva", meg a széltől is óvnak, most pedig teljesen egyedül leszek...

Annyira hiányzik valaki, akivel tudok beszélgetni meg aki szeret, de ha tetszik egy srác, úgy viselkedem, mintha teljesen közömbös lennék és nem érdekelne, belül pedig majd megszakad a szívem.

2013. aug. 31. 18:29
 5/10 anonim ***** válasza:

én is 18 vagyok, és 14nek ha néznek! :D

nem volt még barátom(mert nem akartam!)

és várom milyel lesz most szept.ben az egyetem ;)

2013. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Szerezz tökös barátnőket, ők majd navigálnak :) Ja és ne hagyj ki egy egyetemi rendezvényt se. Az aranyos, édes kislány, aki cukin mosolyog elég nyerő kombinációnak hallatszik, az effajta vonzerő meg fogja tenni a hatását, nem kell aggódnod. Emellett te vagy a lány, ne aggódj amiatt ha nem tudsz kezdeményezni, ez a srácok dolga. Egy tanácsot viszont fogadj meg: Ha valami túl könnyen megy, az legyen gyanús ;) Pár éve már egyetemi szférában mozgok, hihetsz nekem 21/F
2013. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a hozzászólásokat, próbálom majd magam rávenni a bulizásra, bár nehéz lesz :)
2013. aug. 31. 20:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Jajj de aranyos vagy :D 19/F
2013. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is Szegedre járok és hasonló cipőben járok mint te csak fiúba, attól a részről eltekintve, hogy "jaj, olyan fiatalnak tűnsz, ki sem nézném belőled, hogy egyetemista vagy" :D

De amúgy elég nehéz viszont egyben könnyű is ismerkedni hiszen rengeteg új ember van és sokan nem ismerik egymást úgy mint te se. Na meg vannak ugyan úgy fiúkba is ilyen típusú emberek szóval fel a fejjel.

2013. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jééé ki sem néztem volna belőled hogy egyetemista vagy :D
2013. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!