Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk és laányok! Veletek is...

Fiúk és laányok! Veletek is van néha, hogy csak meghallgattok egy pörgös számot és úgy ézitek bármire képesek vagytok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, valahogy elég hogy halljam a kedvenc számom és furcsa érzést érzek a testemben :D Veletek is van ez? :)

2013. aug. 31. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megesik, belinkeled a kedvenc számod? xd
2013. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Velem is szokott ilyen lenni :D
2013. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szokott lenni, de csak a kedvenc zenéimnél. :D
2013. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a zenének köszönhető, meg annak amit elindít benned. Nem hiába a kedvenc zenéd. Az elméd egyszerűen kikapcsol és eljuttat egy magasabb fokozatra. Ezt hívják úgy, hogy zeneszeretet. :)
2013. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez sok embernél így van. Néhány napja belém és életet vert néhány régebbi nagy kedvenc szám. :)
2013. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sir Sarcasm ***** válasza:
linkeld a kedvenc számod :)
2013. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
road visszahárom yeah!
2013. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És mi az a szám?
2013. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Aha, meg ha igencsak kedvemre való a zene, sokszor beindul a fantáziám, és képzelődök minden félét.

Nem mint ha ez a szerelem-szex téma lenne...

2013. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az Imagine Dragons-Radioactive sokáig a kedvencem volt, aztán a Hollywood Undead-Medicine, végül a mostani 2 kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=vP0ngiMBnas (a Vampire Diaries-ben volt betétdal, valaki fan itt? :D) és http://www.youtube.com/watch?v=QeVlBBxoDr8 de amitöl ugy éreztem hogy legszivesebben fel le ugrálnék az a http://www.youtube.com/watch?v=-zSNBeTiZ_A mert visszaemlékeztetett életem egyik legjobb estéjére mikor annyit táncoltam hogy hihetetlen, és annyi emberrel hogy az méghihetetlenebb. Mármint szaámomra, mert életem eddigi legjobb sulidiszkója volt :) Tiszta adrenalin löket, vagy nemtom :D Egyébként lehet hogy furcsa a zeneīzlésem de még szeretem Pink, Lana del Rey, Ramstein számait, aki szintén írjon már egy 'énis'-t lécci, mer legutóbb nagyon lehurrogták a zeneízlésem és nem esett tuúl jól :/ Ki az akinek szinteén kicsit fura a zeneízlése de imádja a zenét?
2013. aug. 31. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!