Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit gondoltok a pici...

Lányok, mit gondoltok a pici fiúkról, ha megláttok egy ilyen pici fiút bejön nektek vagy észre sem veszitek úgy, mint férfit?

Figyelt kérdés
A picit úgy értsétek, hogy pici szinte minden testrésze(kivéve a farka persze:D). Pici a feje, pici a keze, vagyis alacsony is meg nem is valami nagy darab súlyban. Ahogy szokták mondani, cuki, aranyos. Csak kiváncsi vagyok egy idegen csaj mit goondolhat, ha egy ilyen fiút lát meg, kívánja-e szexuálisan, gondol-e arra, hogy smárolna vele vagy megismerkedne vele szívesen. Ilyesmik érdekelnének.

2013. aug. 31. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:

A méret nem fontos, semmiben... nekem, de ez mindenkinél más.

Ha jó a duma és elég közel kerültök egymáshoz, szerintem semmi akadálya!!!

2013. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Őszinte, garantált 0-ás válaszom: arra gondolok, hogy passzív homoszexuális.
2013. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Vannak alacsony lányok hozzájuk az alacsony fiúk valók. Vannak 44 kg-os felnőtt nők, hozzájuk nem illenek a 90-100kg fiúk. Mindenki megtalálja a társát. Ez tuti.
2013. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mivel én is pici(alacsony) vagyok ezért egyáltalán nem zavarna az h ő is alacsony :)
2013. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Didiiayer ***** válasza:
Nekem nem jönnek be a pici fiúk.
2013. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
biztos nagyon cukii lehetsz,nekem lehet tetszene:)
2013. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én rögtön kiszúrom a pici pasikat, aranyosnak tartom őket de semmi esetre sem kezdenék egy nálam alacsonyabb sráccal. Érdekesen néznénk ki, én a majd' 180 centimmel ő meg a pl. 160-170 centijével. :)
2013. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ahogy a csivavákat sem szeretem úgy a pici "cuki.." fiúkat se. Az osztálytársam szintén pici es model... Néha lefejelném, de nem teszem mert ahoz fel kéne emelnem és szerintem megharapna...! -.-"" (sorry a helyesírási hibákért teloról vok fenn)
2013. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nem.
2013. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Cuki, pici fiú... Na engem ezzel már elvesztettél sajnos.

Nekem a kisöcsém meg a kiskutyám a cuki meg pici. A pasim, akire férfiként akarok nézni már had ne legyen az.

2014. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!