Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis mit kéne tennem, ha úgy...

Mégis mit kéne tennem, ha úgy érzem a tömegem miatt esélyem sincs a lányoknál?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok, igazából anyagi okai is vannak, hogy ilyen sovány vagyok, azon túl, hogyy ilyen a fajtám. Sosem voltam egy hízékony típus, de amíg jobban éltünk, pár kilóval több voltam, mióta szegényebbek vagyunk meg máris fogytam alig pár hónap alatt 4kilót is. Emiatt féle, hogy a lányoknak kevés vagyok a súlyom miatt, most nyáron meg főleg rossz, hogy látják milyen vékony vagyok, csontika me kilátszik az erem is például. Arcomon is látszik, hogy fogytam. Meg szinte minden csaj husisabb tőlem, kiveve ezek a nagyn vékony, alacsony csajok, de ezek meg jellemre elég buták és beképzeltek többnyire, így nem is kezdenék ki velük. Legalábbis eddig mét közülük nem találtam rendes és szeretnivaló lányt inkább a húsos vagy kövér lányok voltak kedvesek csak, félek, hogy sosem találok olyan lányt, aki hozzám hasonlóan vékony és jól összeillenénk személyiségre is. Nyílván jobban passzolnék egy vékony lányhoz és nekem is inkább ők jönnek be, mint a kövér lányok, de az nem baj, ha van pocija meg kicsit husis, csak nagyon nagy eltérés az elég zavaró szerintem neki meg nekem is.

2013. aug. 31. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Legyünk őszinték!

Igen egy igazi nőnek azért egy erősebb alkatú pasi kell.


De a fiatalabbak közül nagyon sokan vannak akik ezekre az őzikelábú csőfarmeres vékony srácokra buknak.


Ha zavar, akkor sportolj, ahhoz nem kell konditerembe menni.

2013. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt most szándékosan ugyanakkor írtad ki, amikor én: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__479..


?


Ugyanerről szól a kérdésem, és szinte ugyanakkor írtuk ki:D

2013. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne gondold hogy a túlsúlyos sertésekre jobban mennek a nők. A kokszolós gyurmagyurkákra lehet, de hála a szereknek, ők túl sok mindent nem tudnak kezdeni a nőkkel.


Egyébként meg legyen sok lóvéd, azzal van esélyed bármilyen lánynál.

2013. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elfelejteni ezt a butaságot és csajozni.
2013. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Baker... nekem vagy 10 kiló mínusz kellene most. Néhány éve meg olyan hasam volt, hogy nem is volt. :D Szóval biztos hízol még te is. :)

Anyagi ok azt nem tudom, hogyan érted, de ha netezni is tudsz akkor napi három szelet zsíros kenyérre is kell ott lennie pénznek. :)

2013. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

MENJ EL DOLGOZNI,és sportolj.

Mert valljuk egy nőnek férfi kell aki sikeres sportos(izmos),ki tudja elégíteni aki irányít.


Ezt fogadd el.

2013. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!