Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék Szeged környék...

Hol találhatnék Szeged környékén szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Rengeteget kell tanulnom, semmi időm nem lenne egy normális kapcsolatra, viszont 1001 alkalmit sem szeretnék. Inkább afféle barátság extrákkal típus.

2013. aug. 31. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz hogy egy barátnőre nem tudnál egy kicsit foglalkozni :S Ez úgy működne, hogy hülyére tanulod magadat, aztán a sikeres vizsga után jönne a telefon, hogy gyere dugjunk.
2013. aug. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A helyzet valójában az, hogy az előző azért dobott, mert sosem értem rá a tanulás miatt.
2013. aug. 31. 23:33
 3/9 anonim ***** válasza:
nem mindenki ennyire intoleráns ám! Barátom és én kb 5 percre lakunk egymástól, még sem lógunk folyton együtt, heti 1-2 alkalom, neki is sok a dolga, nekem is, és nem is igényeljük, hogy sülve főve együtt legyünk!
2013. aug. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha már valakihez érzelmileg kötődök, akkor azért én is szeretnék vele lenni, nem csak a szex kedvéért. De ez a veszély most nem áll fenn.
2013. szept. 1. 00:08
 5/9 anonim válasza:
Például, írj nekem.
2013. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Na, sikerült találni?
2013. szept. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írj:)
2013. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is írhatsz, ha van kedved hozzá, én szívesen ki is kérdeznélek, ha olyan igényed is lenne.
2013. okt. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hogy lehet, hogy egy csomóan írta(to)k neki, mikor pedig a neme sem derült ki még? :-o
2016. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!