Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeged környékén élők, akik...

Szeged környékén élők, akik hajlandóak lennének időt beleölni egy újabb ember megismerésébe?

Figyelt kérdés

No, egy fokkal boldogabbá tesz, ha valakit nem riasztott el a cím. Nem szokásom az önreklámozás, eddigi emlékeim szerint legalábbis nem, de nem túl régóta bennem lakozik z az érzés, hogy emberi kapcsolatok terén súlyos, visszafordíthatatlanhoz közelítő, mérhetetlenül gigamenális, stb. hiányban szenvedek, és nem ártana legalább úgy tenni, mintha bővíteni szeretném az "Emberek, akikről azt gondolom, hogy jófejek"-listát. ;) Rólam előljáróban annyit, hogy Szeged városában létezem már egy ideje, és ennyi egyelőre elég is.

Aki ezek után is bármiféle affinitást érez aziránt, hogy megismerjen (az nem hátrány, ha a való életben is), annak örülnék. :D



2013. aug. 5. 18:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nos, ezzel egy baj van, nem tudjuk a nemedet és korodat
2013. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

messze laksz, szóval nem

de te legalább egyedibb vagy mint a legtöbb nincs kedve valakinek ismerkedni kiírója

2013. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Reménykedtem, hogy anélkül is menni fog. :D
2013. aug. 5. 18:33
 4/20 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekelne a nemed és korod...
2013. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

2.: Hm, igazán kár érte.

Tényleg csodálatos szűrőeffektje van, ha az ember igyekszik egy fokkal szebben fogalmazni, mint mondjuk egy Holden Caulfield, és nem azt rakja ki egyből, hogy "20L, 90-60-90", felajzott vadakra várva. :D

2013. aug. 5. 18:50
 6/20 A kérdező kommentje:
3.: Na jó, csak a kedvedért: nőnemű, és 25 év alatt. De pszt! :)
2013. aug. 5. 19:16
 7/20 anonim válasza:
Helllllllllllllllooooooooooooooo NŐ :)
2013. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nő? Te, én, vagy az Irén? ;D
2013. aug. 5. 20:02
 9/20 anonim válasza:

Naná, hogy Te és az Írén :D

Nah meg persze a Gyula :D

2013. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha nem Szeged felé kellene vonatoznom Kecskemétről és az eddigi írásod alapján nem lennél legalább 3x műveltebb nálam, ismerkednék veled. "(az nem hátrány, ha a való életben is)" - Ha szimpatikusak vagyunk egymásnak és benne vagy egy találkozásban, még lehet elvonatozok Szegedre is. Csak a találkozás előtti sok netes beszélgetést csökkentsük minél kevesebbre. Az az ember vagyok, aki már az első pillanatban találkozna és kevés a hozzám hasonló. Én hímnemű és szintén 25 év alatti vagyok.
2013. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!