Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A vallásos, rendszeresen...

A vallásos, rendszeresen templomba járó lányoktól nem is várhatok szexet?

Figyelt kérdés

Az igazi kérdés ez: azok a lányok, akik vallásosak, templomba járnak... szükségszerűen "normálisak", vagy benne lennének adott esetben egy éjszakás kalandokban?

Tudom, hogy furcsa, de én szívesebben feküdnék le olyan lánnyal, aki vallásos. Tudom, hogy ott nem számít sem az ész, sem a pénz, csak a "test", de mégis, nekem fontos, hogy a komoly vagy komolytalan barátnőm vallásos legyen.

Lányok?


29f


2013. szept. 1. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha komoly kapcsolatról van szó, ami nem csak futó kaland, akkor igen, lefeküdnék az illetővel. Beszéltem erről egy pappal is és szerinte ha hosszú távra tervezünk, akkor nem bűn.
2013. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy éjszakás kalandba nem lennék benne és semmi köze ennek ahhoz, hogy vallásos vagyok..
2013. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amúgy volt már hosszabb kapcsolatom, rendszeresen szeretkeztem a párommal és én is beszéltem egy pappal erről és azt mondta, hogy ha szeretem és komolyan gondolom vele, akkor ezzel nincs gond..

Második voltam

2013. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vallásos vagyok (járok közösségbe, misére, bár mostanában elég ritkán) , és volt már egyéjszakás kalandom.
2013. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az a gáz, ha BÁRKI is bűnnek nevezi a szexet...
2013. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vallásos lányok szopnak a legjobban. Otthon fogják őket, de ha elengedik magukat akkor keresztre feszít dugás közben.
2013. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
házasság után esetleg
2013. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!