Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Úgy érzem, nem is akar igazán...

Úgy érzem, nem is akar igazán párkapcsolatot, mert a sport az élete. De akkor miért keres és miért találkozgat velem?

Figyelt kérdés

1 hónapja megismertem egy 20 éves srácot. Utána elkezdtünk facebookon beszélgetni,de csak heti párszor,nem minden nap. Hol ő keres engem,hol pedig én őt. Már sor került 2 találkozóra is. Először ő hívott el,a másodikra pedig én őt. A 2.,ami most volt a napokban: elég romantikus volt,odaadta a pulcsiját mert fáztam,udvarias volt végig,meghívott egy italra,kikísért a vasútállomásra és még azt is megvárta az ablak mellett hogy elinduljon a vonat,mikor hazaértem írt is rögtön.:) Szóval aranyos volt,jól el is beszélgettünk,sokat nevettünk,stb. Úgy éreztem,most sínen vagyok,de mikor írok neki,olyankor kicsit olyan,mintha nem érdekelném. Visszaír,aranyosan,de mintha nem is akarna beszélgetni,csak válaszolgat a kérdéseimre. Ilyenkor a hobbijaival van elfoglalva,főleg arról a sportról néz videókat,amit napi szinten űz. Ha viszont ő keres engem,akkor nagyon jól elbeszélgetünk. Nem akarom,hogy miattam hanyagolja a sportot,mert nagyon szereti ezt csinálni,de úgy érzem,hogy annyira nem is akar kapcsolatot,vagy hogy neki tökmindegy,mert úgyis minden szabadidejét a sportnak szenteli. De akkor minek írogat,miért flörtölget velem és miért találkozik velem? Én nagyon szeretném ezt a kapcsolatot,már-már kezdek belezúgni,de így elég rossz,hogy olyan,mintha ő nem is akarná ezt igazán.

20/L


2013. szept. 1. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Végre nem egy piázós, cigizős pasi, örülj neki.
2013. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nincs mindig kedve beszélgetni, amikor csak neked eszedbe jut, még érdekelheted. Inkább azokkal járnál rosszul hosszú távon, akiknek nincs élete a párkapcsolaton kívül.
2013. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szálljatok ki a facebook elől,én azt javaslom. Ha élőben jól elvagytok akkor hol a probléma? Én is sportőrült vagyok,rengeteget olvasok cikkeket,beszámolókat és nem mindig szeretek írogatni közben,de ettől függetlenül személyesen órákat tudok beszélgetni és érdekel hogy a beszélgetőpartnerem mit gondol,mi a véleménye :)
2013. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!