Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet olyat csinálni különbözö...

Skyler123 kérdése:

Lehet olyat csinálni különbözö online fogadóirodáknál ahol szinte majdnem csak 1 darab biztos meccset raksz pár dollárokkal, és ezt több száz meccsen megcsinálni akár? Vagy általába van valami korlátozás a szelvények számával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
mivel "biztos" meccs nem létezik ezért minden további nélkül, de ilyen esetben átlad 1.01-1.2 es szorzó szokott lenni ami szinte semmi... arról nem is beszélve hâny ember vesztett már rengeteg pénzt, köztük én is a biztos meccsekkel.
2013. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hookuszpook ***** válasza:

Igaza van Sperseusnak. Saját maguk ellen dolgoznának az irodák, ha ezt korlátoznák, mivel ők tudják, hogy biztos meccs nem létezik. Csak az a biztos, hogy ezzel a módszerrel jó nagyot fogsz bukni.

Ha megelégszel egy meccsen kis nyereménnyel - márpedig a kérdésedből úgy tűnik, hogy igen-, akkor keress rá a sportbefektetésre. Azzal hasonló eredményt érsz el, csak biztonságosan, mindenfajta rizikó nélkül.

2013. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bwin en 1000ft bõl 1 év alatt csináltam 50.000 ret, mindig élõ meccseken fogadtam a biztos gyõztesre mikor már csak 10 perc van vissza és legalább 3 gól elõny van... ez átlag 1.01-1.1 es szorzót jelentett, míg nem 2 valami izraeli csapat játszott 0:4 volt az állás 1.05 ös szorzóval megtettem a fogadást, lementem sörözni haverokkal, mikor hazaértem láttam, hogy a meccs vége 5:4 lett... azóta nem játszom semmiféle stratégia alapján, fogadásnál csak a megérzéseimre hallgatok...
2013. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"10.000 akart lenni
2013. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hookuszpook ***** válasza:
Én 300.000 kezdéssel 7 hét alatt csináltam 300.000 nyereséget. És ami a lényeg, nem buktam el utána sem. És ez az "utána", már több, mint másfél év. Szóval, én inkább maradok a módszeremnél, mert a megérzésemben/szerencsémben nem hiszek. Persze, azért egyszer-kétszer elkapott közben az "ez biztos meccs, megfogadom" érzés, de egyre kevésbé van kedvem izgulni az eredmény miatt, így inkább biztosra megyek.
2013. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!