Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gyönyörű szép modell arcú...

Gyönyörű szép modell arcú bomba alakú csaj vagyok. Egy jó pasi azt mondta nekem, hogy "nem nézek ki rosszul", ez mit jelenthet nála?

Figyelt kérdés
Az összes pasinak bejövök amúgy.
2013. szept. 2. 09:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azt, hogy tetszel neki, legfeljebb nem akarta elragadtatni magát... :)
2013. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem jössz be. Bocs.
2013. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
Küldjél már egy képet, hogy mi is lássuk, messziről jött ember azt mond, amit akar. Itt majd mi jól eldöntjük, hogy tényleg bomba vagy-é, vagy gáz.
2013. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Kinek mit jelent a bomba alakú...
2013. szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
okos pasi volt. most kattoghatsz bombabébi :D
2013. szept. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 ASOT ***** válasza:

Ez beszabehu :)

Nem semmi vagy.

2013. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
úgy látom, önbizalomban nincs hiány. Akkor nyilván azt jelenti, hogy odavan érted.
2013. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit se vagy elszállva magadtól :DD

de amúgy nem hiszem hogy jót jelent hogy "nem nézel ki rosszul", ennek általában az szokott a folytatása lenni, hogy "de nem vagy az én esetem". Egy haverom az összes lánynak ezt mondja, aki nem jön be neki.

De lehet, hogy a pasi így akar felszedni, mert vannak ilyenek, akik így szedik fel a buta csajokat(hogy elhitetik, hogy nem vagy érdekelt), kérdés, hogy bedőlsz e neki.

2013. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2013. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Most meg vagy sértődve, hogy van egy hím, aki nem nyalja ki a segged csak mert jól nézel ki?
2013. szept. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!