Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hazudott ez a pasi?...

Miért hazudott ez a pasi? Miért kell ilyen hülye szövegeket mondogatni?

Figyelt kérdés
Lepattintotta őt egy ismerősöm, pedig nagyon nyomult rá. Azelőtt soha sem szólt hozzám semmit. Most mikor találkoztunk meg széles vigyor, kérdezősködött, meg olyan fura volt. Aztán írt nekem facen hogy "annyira örültem hogy láttalak, remélem lesz még ilyen alkalom" meg "köszönöm hogy szóbaálltál velem" meg hogy "kiderítettem a neved" közben meg a haverjaim mondták el neki, szóval csomó ilyen ferdítése van, meg ilyen csajozós szédítős szövegeket írogatott. De miért hazudik? Kb előadta nekem facen hogy mennyire érdeklem, meg hogy eddig is bejöttem neki. Hülyíteni akar. De miért?
2013. szept. 3. 10:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg hogy "mit csinálsz? nagyon unatkozhatsz hogy egy ilyen velemfajtával chatelsz"
2013. szept. 3. 10:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Már leírtad többször is.Hülyére akar venni.
2013. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mert lepattinta őt egy ismerősöd, irántad közömbös, ezért bátor, és rajtad éli úgymond ki magát most.
2013. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ez tökre unhatja magát..szerintem igy akarná féltékennyé tenni az ismerőst..én a helyedben megirnám neki hogy,,bocs,de most nem érek rá,épp chatelek a szerelmemmel.
2013. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
simán ostoba
2013. szept. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszi neked ez nem tünik fel.. szerintem simán csajozni akar és tudod ha egyiknél nem jön be majd a másiknál ez általában igy van
2013. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem inkább úgy tűnik, hogy sajnáltatni akarja magát (lásd: "nagyon unatkozhatsz, hogy egy magafajtával chatelsz"). Hátha elmondod az ismerősödnek vagy mi, és neki megesik rajta a szíve, vagy féltékennyé tenni, vagy mittudomén. Akárhogy is, nagyon szánalmas. Úgy, ahogy van.
2013. szept. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 viktor123456 ***** válasza:
Szerintem simán csak meg akar dxgni. Hány éves vagy? Erre rájöhettél volna már. :-) aki férfi dxgnü akar, a többi szöveg hazugság. :-)
2013. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!