Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 11 éves vagyok és jött egy új...

11 éves vagyok és jött egy új fiú az osztályban aki nagyon tetszik. Az egész szünetben, engem nézet. Ez jelent valamit? Tetszem én is neki? Ha nem hogyan legyek tetszésére?

Figyelt kérdés

Helosztok.Amint mondtam fiú ügyem van.A srácot azt Daninak hívják.Nagyon helyes,és az a mázlim,hogy a többi lánynak egyáltalán nem tetszik:DEgyesek szerint ijesztő-.-

De nekem akkor is nagyon tetszik.Az eggyik fiúval aki mellesleg a haverom,nagyon jó barátok lettek.Ha oda megyek kérdezni tőle Daniról,akkor rögtön megtudja hogy belezugtam,és elis mondja az egész osztálynak,és közte daninak is.Akkor mit tegyek?Mosolyogjak,és legyek olyan aktív mint a többiek?legyek feltünő?Létszi válasz mert még

a fiú ügyben elég amatör vagyok:DElöre is kössz!:D


2013. szept. 3. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj...
2013. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azon a helyesíráson van még mit javítani.
2013. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó tanuló vagyok.A nyári szünet alatt,szinte mindent bemagoltam apával az ötödikre úgy hogy ezzel nem lesz baj...
2013. szept. 3. 17:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó a helyes íráson igaz hogy azon még sokat kell dolgozni. De ezt a kérdést össze dobtam 2 perc alatt.Ezért van benne ennyi hiba...
2013. szept. 3. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont azért gyenge a kérdés , mert 2 perc alatt dobtad össze.
2013. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
íme egy értelmes válasz: szerintem várj még ezzel egy kicsit, mondjuk 7.-ig és akkor ha még mindig tetszik az a srác akkor mondd el neki és nem kell folyton azon rágódnod h te bejössz-e neki, stb. hidd el, ha rendes veled és megértő is akkor semmitől se kell tartanod, max egy visszautasítástól, de azt is túl lehet élni. én most 7.-es vok és elmondtam egy srácnak h tetszik nekem, és ő erre finoman visszautasított, valszeg azért mert nem jöttem be neki, de ez most mellékes. :) a lényeg az, hogy ha alapjáraton rendes veled és nem bunkó akkor állj csak elé a szerelmi vallomásoddal és akkor biztos nem fog cikizni emiatt. aztán ha gáz van, még mindig lehettek barátok. :) 12/L
2013. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!Te adtad a legjobb választ ami a leg értelmesebb:D
2013. szept. 5. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!