Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért itt, vagy társkeresőn...

Miért itt, vagy társkeresőn ismerkednek az emberek? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Nem értem minek a netes társkereső. Aki jól néz ki az elmegy egy szórakozóhelyre, vagy beülős helyre és nem igaz hogy 2-3 alkalom után nem tud összejönni valakivel, ha akar. Esetleg még válogathat is. Átlagos kinézettel ugyan így van csak esetleg több alkalom kell hozzá. Meg élőben minden adott, látod a másikat, el tudod dönteni hogy tetszik-e, tudsz vele beszélgetni, nincsenek kamu képek, mint neten. Aki meg ronda és gázul néz ki annak meg tökmindegy.... neten se fog tetszeni senkinek meg élőben sem.

2013. szept. 3. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Nem járok szórakozóhelyre.

2. Nem hiszem el, hogy jól nézek ki, pedig állítólag egész helyes vagyok.

3. Neten egyszerűbb (lenne), de itt meg az élő találkozóig nem jutunk el, mert bizalmatlanok látatlanban.


Szóval az a lényeg, hogy ilyen magamfajtának esélye sincs.

2013. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert itt az utóbbi osztállyal is szóba állnak az emberek - igaz csak néhány üzenet erejéig.
2013. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, magyarul a rondáknak teljesen mindegy hol ismerkednek.

Aki meg lusta eljárni emberek közé az ne sírjon, hogy nincs senkije.

2013. szept. 3. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Én speciel nem sírok emiatt. Inkább akkor konyulna lefelé a szám, ha odáig fajulnék, hogy bulikban kezdek ismerkedni, ahová köztudottan nem hozzám hasonlóan önbizalomhiányban szenvedő, visszafogott lányok járnak. Ilyeneket inkább neten találni, viszont ők meg eléggé bizalmatlanok is, így itt is halott ügy. Szerintem.
2013. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a társkeresőzés a lúzerség szinonimája lett újabban. Pedig messze nem ilyen egyszerű a történet. Rengeteg ismerősöm most kapott rá, egész egyszerűen mert kényelmesebb. Dolgoznak, ami szabadidejük meg van, azt barátokkal, családdal töltik. Nincs idejük "üres köröket futni" szórakozó helyeken, vagy máshol várni, hogy majd leszólítják őket. Nekik általában bejött a dolog.
2013. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még egy gondolat. Ők nem "csak úgy össze akarnak jönni valakivel", hanem társat keresnek, komoly kapcsolatot.
2013. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!