Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért nem ellenkez...

Szerintetek miért nem ellenkezett a lány a csóknál, első talinál?

Figyelt kérdés
Vaktali volt, vagyis csak félig én láttam róla képet, ő nem rólam. A lényeg, hogy igazából azért talizott velem, mert a pasijával szakított, így kellett valakivel helyette taliznia és így ráért velem talizni. Találkoztunk is, dumálgattunk, aztán elkezdett szemtelenkedni, aztán egyre közelebb kerültünk egymáshoz, játékosan pimaszkodott velem én meg viszonoztam és végül megcsókoltam. De fura mód ahelyett, hogy eltolt volna magától, csókolt ő is, nem ellenkezett egyáltalán, sőt addig csókolóztunk, amíg én akartam. Én hagytam abba. Aztán valahogy összezavarodtam, mert nekem folyton azt mondják már nem is tudom hány éves, hogy ronda vagyok, nyomorék és sosem lesz nőm, meg olyat is kaptam már, hogy velem tuti nem is állna szóba egy lány sem, mert olyan ronda vagyok. Még utcán is szoktak beszólogatni. Ez a lány meg nem is ellenkezett, pedig gátlástalan, szókimondó csajról van szó, nem egy ártatlan teremtésről, de nem is könnyűvérű típusnak tűnt, nem is úgy öltözködött. Őt úgy megismerve nem tudom elképzelni, hgoy ne mert volna eltolni és a képembe vágni, hogy nem akar velem csókolózni, mert ronda vagyok vagy akármi. Nem értem én ezt, ha tényleg olyan ronda vagyok ő hogan tudott csókolózni velem, főleg úgy, hogy szép csaj, nem is csúnya amúgy.
2013. szept. 3. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
most ez fog a témád lenni több hétig? tegnap is láttalak már...
2013. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Van ez így :) örülj neki,nekem is azt mondták még suliban a többi csaj hogy csúnya vagy és stb stb...de csak gúnyolódás az egész,hidd el te sem vagy "ronda" akinek meg nem tetszel az az elmehet a pics*ba,amúgy a lánynak tetszel
2013. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bárcsak nekem is ekkora szerrncsém lenne... bár sosem lesz.

azért gratulálok neked haver!:)

2013. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
*lemaradt : kérdezd meg tőle hogy miért nem ellenkezett :) ne itt kérdezgess mert az agyadra megy majd..ő tőle jobb hallani
2013. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En a 3-assal egyertek!:) detto
2013. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!