Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy írjak rá egy ismeretlenre...

Hogy írjak rá egy ismeretlenre facebookon?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap épp egy ismerősöm adatlapját nézegettem mikor észrevettem egy lányt aki nagyon szimpatikus volt miután megnéztem az adatlapját szívesen megismerkednék vele, hogy tényleg igazam van e de nem tudom hogy? Bejelölni nem nagyon akarom mivel nem ismerem és nem olyannak tűnik mint aki fűnek fának visszaigazol de üzenetet küldésével az a baj, hogy mivel nem ismerősöm nem kap róla értesítést. Meg amúgy sem tudom mit írjak neki. Az az ismerősöm akinek az adatlapját böngésztem nem hiszem hogy tudna segíteni mert nem épp közeli ismerős meg vagy 3 éve nem is beszéltünk úgyhogy nem is vagyunk olyan viszonyba, hogy ezt megbeszéljem vele. Remélem tudtok tanácsot adni.

2013. szept. 3. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
sehogy ne írj fb.n átlátszóó.:d
2013. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdetnek egy köszönés...aztán egy "van kedved beszélgetni?" vagy "szívesen beszélgetnék veled"
2013. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Didiiayer ***** válasza:
Ha még be sem akarod jelölni, akkor mit vársz, hogy akarod megismerni?
2013. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szelena97 ***** válasza:
Nem kap értesítést?? Én kaptam amikor egy nem ismerősöm írt üzenetet.
2013. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!