Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy többnyire...

Miért van az, hogy többnyire épp a szép, vonzó lányok szemeznek velem, amikor én ronda fiúk közé tartozom?

Figyelt kérdés
Ne aggódjatok lányok, én ezt sosem fogom fel úgy, hogy tetszenék nektek, ennél több eszem van. Csak kiváncsi vagyok miért akarnak megtéveszteni időnként kifejezetten szép lányok, persze van, akinek nem szépek, mert vannak ilyen átlagos kinézetű, szolíd lányok is köztük, ilyen tanulós típusnak kinézők is például.

2013. szept. 3. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert az, hogy én hogy nézek ki rohadtul nem befolyásolja, hogy mi tetszik, ki tetszik vagy mit akarok.
2013. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Mert élvezik hogy ha minél többen rájuk figyelnek és odavannak értük :D
2013. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
miért lennél ronda fiú ?? :O
2013. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nincs a nyakadban ilyenkor véletlenül egy ököl vastagságú aranylánc?
2013. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem is vagy ronda, csak nem látod reálisan önmagad. Nem baj az, majd kinövöd! :)
2013. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert csak szerinted vagy ronda, v esetleg szívatni akarnak.
2013. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem csak szerintem vagyok ronda, hanem a lány tesómék, anyámék és más idegen vagy volt osztálytárs lányok szerint is, nem egy lány mondta már, akinél bepróbálkoztam facebookon, hogy ronda vagyok. De persze személyesen is megkaptam már, amikor bepróbálkoztam lányoknál vagy csak úgy jött egy csaj csapat és kinevetettek, ahogy megláttak.
2013. szept. 3. 22:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet megmondom ronda-e vagy :DD csaj vagyok :D
2013. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg így van, akkor csak szívatnak.
2013. szept. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szívatnak. Elég mocskos szemétláda dolog tőlük. A szép nők meg külön megérik a pénzüket, aljas képmutató sz..r mind.
2013. okt. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!