Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Adnátok esélyt egy duci...

Fiúk! Adnátok esélyt egy duci lánynak?

Figyelt kérdés

Itt egy 65 kg körüli lányra kell gondolni.

Ha mondnjuk belsőre kedves, vicces, aranyos, okos, őszinte, de van rajta felesleg (ami ellen dolgozik), adnátok neki esélyt??

Légyszi kort is köszi...



2013. szept. 3. 20:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha latnek rola kepet megmondanam utalom a "duci" csqjokat 18/f
2013. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Párdon kimaradt. adnátok rá esélyt, hogy összejöjjetetk
2013. szept. 3. 20:46
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Ne akarj vele összejönni, mert jobbat érdemel nálad.
2013. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Igen.


Ha tesz a duciság ellen az pedig vonzó.

17/F

2013. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65 kiló rendben van, de hány centi, mert nem mindegy, hogy 165, vagy 175.
2013. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha így ducin ismerném meg, akkor sajnos nem. De ha ismerném már egy ideje, és làtom hogy keményen diétázik–edz a céljaiért akkor sokkal nyitottabb lennék :)

És egy jól kinéző lánynak is ugyan úgy szüksége van ezekre a belső tulajdonságokra, hogy bármi is lehessen köztünk.

Talán nem kell feltétlenül olyan okosnak lennie, de azért legyenek közös témáink, de mégis én legyek az okosabb..A humorérzék mellettem nagyon fontos, néha a deep poénjaimat nem mindenki érti meg. :D


XVIII / F

2013. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Adnék :) Képet
2013. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

én lány vagyok, és nem vékony.

Csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy szépen kérlek, ne könyörögj már a pasiknak. Akinek kellesz, kelljél így, te meg vagy fogadd el magad, vagy tegyél ellene. Úgy, hogy kb süt rólad hogy utálod magad, és mindent megtennél azért, hogy valaki hajlandó legyen NAGY KEGYESEN összejönni veled, senkinek nem fogsz kelleni.

LEGYEN ÖNÉRZETED.

(sok fiú szereti a teltebb lányokat. hány centihez vagy 65 kiló?)

2013. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyira vicces, hogy azt hiszitek, a súlytól és a testalkattól függ minden. Hiába bomba alkatú egy nő, ha ostoba, mint a föld.. Nagyon nagyon sok függ a belső tulajdonságoktól, és ezt komolyan mondom. Persze, esztétikailag nem tetszik egy kövér lány, de ha olyan belső tulajdonságai vannak, amik nagyon szimpatikusak, akkor el tudom felejteni, hogy nincs bomba alakja. Ezen nem múlik semmi emberek... Jó lenne ha leszállnátok a témáról. És különben is, az ő dolguk. Ha le akar fogyni, le fog. Ha nem, mert jól érzi így magát, akkor nem is gondolkodik olyanokon, hogy tetszik-e valakinek az alkata, vagy nem, mert ő meg van elégedve vele. Ennyi a történet. És biztosan találsz valakit kérdező, akinek tetszik.
2013. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
kb.165 cm vagyok és dolgozok az ügyön... Semmi nagy kegyesen nem kell...
2013. szept. 3. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!