Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek kérdezgessek...

Szerintetek kérdezgessek felőle? Kérjek mástól segítséget? Adnátok tippet? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki nagyon bejön. Nagyon jóba vagyok a kollégájával. Esetleg kérdezgessem őt vagy kérjek tőle segítséget?? Csak mit kérdezzek tőle??? Nem lenne gáz,hogy megmondom neki,hogy hozzon össze a kollégájával?? Segítsetek!!

2013. szept. 3. 18:23
 1/2 Lamakid333 ***** válasza:
Örök érvényű szabály hogy kollégával csak akkor jöjj össze, ha szakítás után van hova menned, mert különben kínos lenne. Ha meg össze sem jöttök, csak tudja hogy te akartad volna, abból is lehetnek bonyodalmak. Én kerek perec megkérdezném a pasitól hogy mit gondol rólad, és hogy volna-e kedve munkán kívül is találkozni. Erre vagy igent mond vagy nemet, de még ezzel jársz a legjobban szerintem. 29/F
2013. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A pasi nem az én kollégám hanem haverom kollegája
2013. szept. 3. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!