Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért pont itt és csak itt...

Miért pont itt és csak itt nagy a szátok?

Figyelt kérdés
Fiúk! Ezer meg egy olyan kérdés kerül a szemem elé, hogy duci lányokkal ismerkednétek, meg, hogy vannak-e itt??? Miért itt akartok ismerkedni, ez az oldal nem erre való! Másik: miért van az, hogy csak neten nagy a szátok, de élőben, (tisztelet a kivételnek) oda nem mennétek egy duci csajhoz, vagy az istenért fel nem vállalnátok mint párt??? Ha itt kell, kelljen az utcán is, nem???

2013. szept. 4. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gabikaaaam! Budapest ejjel, Budapest nappal :)
2013. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát, én oda megyek, és sajna általában foglalt a csaj.

De azt nem mondanám, hogy csakis a ducikhoz, csak ahhoz, aki megtetszik és van közte olyan is.

A legtöbben félnek a visszautasítástól, ezért bele se vágnak.

2013. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
oké, ez vicces volt :D
2013. szept. 4. 20:06
 4/15 anonim ***** válasza:
Az én szám nem csak itt nagy. De van csajom, és nem csajozok mellette.
2013. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
sok lány is rak fel ismerkedős témákat ne aggódj, akkor ők miért nem mennek oda az utcán vagy bárhol a srácokhoz?
2013. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem azért, de szerintem normál esetben nem a lány "dolga", hogy leszólítson egy fiút... nem szeretnéd, hogy mi udvaroljunk nektek??? vihetek virágot, csokit esetleg???
2013. szept. 4. 20:19
 7/15 anonim válasza:

Hát ez nem jött össze..

Barátnőm duci, kövér, nevezzük ahogy akarjuk, 100 kg feletti testsúllyal rendelkezik. Egyáltalán nem szégyenlem sehol sem, büszke vagyok rá, mert nekem ő tetszik, és én őt szeretem, másnak ehhez meg semmi köze. És én oda mertem menni "egy duci csajhoz", bár, már elég rég volt.. :P

4 éve vagyunk együtt! :)

Kérdező, akkor én most kivételnek számítok?! :P

2013. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Barátnőm is van, a duci csajokat sem szeretem. Egyéb kérdés?
2013. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6os kérdező, pfff, sétálsz egy bevásárlóközpontba, meglátsz egy srácot, tetszik is, bejön stb... a srác rád se néz, utána ne gyertek ide lányok nyavalyogni, hogy mit kellett volna tenni, oda kell menni és megkérdezni valamit -.-
2013. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"nem szeretnéd, hogy mi udvaroljunk nektek??? vihetek virágot, csokit esetleg???"


ŐŐŐŐŐ. bocs, de miért is ne? Azért, mert a szüleid azt mondták, hogy az a fiú dolga? Ne egyél már meg minden baromságot. Én imádom, ha a barátnőm vesz nekem ajándékot, és én is szoktam neki venni. Ez tök kölcsönös. Ne hidd már, hogy egy kapcsolat úgy működik, hogy neked semmit sem kell tenni, a pasi meg majd szalad utánad mint a pincsikutya.


20/F

2013. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!