Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha pont az...

Mit csináljak, ha pont az olyan külsejű lányokkal szemben vannak negatív előítéleteim, akik a leginkább vonzanak szexuálisan?

Figyelt kérdés
Ezek a lányok olyan cukik, meg aranyosak, alacsony, vékony, de formás, feszes, szép kerek popsis, kicsi vagy közepes cicis lányok általában és megtudnám zabálni őket, annyira bejönnek, de közben meg tudom, hogy jellemre biztos utálatos és, ha odamennék hozzájuk ismerkedési szándékkal a legdurvább módon alázának porig vagy levegőnek néznének. Amúgy sajnos van alapja a félelmemnek, mert egy ilyen lánnyal már megjártam, de nem rég haverom láttam, ahogy egy ilyen cuki nekem tetsző lányt leszólított és tök kedveds volt vele még a számát is megadta, és most össze vagyok zavarodva mégsem merek lépni a cuki lányok felé, inkább ráhajtok egy olyan lányra, akit a fiúk észre sem vesznek, aki nem is tetszik, mert úgy gondolom a kevésbé szép lányok úgyis kedvesebbek lennének velem, csúnya fiúval.
2013. szept. 2. 21:18
 1/4 Pain for Pleasure ***** válasza:

"sajnos van alapja a félelmemnek, mert egy ilyen lánnyal már megjártam..."

Miről is beszélünk? Egy lány miatt elítéled az összes többit pusztán a külsejük alapján? Are you kidding me?!

2013. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első 5 sor után már hányingerem lett tőled.
2013. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez van csak én lány vagyok....a híringyók jönnek be,pedig tudom miylenek...

18/L

2013. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LeftBehind ***** válasza:
Hogy? Mégis HOGY? Hogy a francba tudsz ennyire hányinger módon fogalmazni? Elolvastam a felét és már én éreztem magam kínosan!
2013. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!