Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Duci lányok, van kedvetek...

Duci lányok, van kedvetek ismerkedni? Nagyon tetszenek a teltebb lányok, számomra sokkal vonzóbbak mint a nagyon vékony lányok.

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
bmi-im 80
2013. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most ez miért kell?

Szegény duci csajok meg beveszik a dumát, és ugranak, az is, aki esetleg tényleg kapcsolatot szeretne.... hol ott csak arról szól a dolog, amit itt mindig írnak, hogy őket könnyebb megfektetni, mert tudják, hogy rájuk kevesebb az igény, meg odaadóbbak az ágyban, mert nekik jobban kell teljesíteni, mint annak, aki jó testű, mert ott a látvány a fontos (nem én mondtam, itteni statisztikai adatok...)

2013. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én duci vagyok és sose mondtam mondanék igent egy pasinak csak mert hozzám kevesebben jönnek oda

U.I.: vannak akiknek tényleg bejön 5-10 talán mégtöbb + kiló ismerek olyan családot ahol a feleség majdnem kétszer akkora mint a férj

2013. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!