Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A vékony, normális alkatú...

A vékony, normális alkatú lányok tényleg csak a helyes fiúkkal akarnak ismerkedni, barátkozni is, de főleg járni? Én ezek szerint csúnya vagyok, ha engem nem csípnek a szép lányok?

Figyelt kérdés
Nem tapadnak rám, ha én kezdeményezek nem ájulnak el a képeimtől. Az a baj, hogy viszont volt egy kevés számomra szép vékony lány, aki valahogy máshogy viselkedett, mint a legtöbb szép lány, ők ilyen csendesnek is tűntek meg értelmesnek és úgy éreztem, hogy tetszem nekik, de sajnos sosem tudtam meg biztosra. Egy nem vonzó lányról tudom igazából csak biztosan, hogy tetszettem neki, mert a barátnője megmondta nekem, de az a lány is félt amúgy kezdeményezni nálam. Én csak szeretnék végre olyan lányt, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, nem értem miért ilyen nehéz a párkeresés, még sosem volt barátnőm, pedig már elég öreg vagyok lassan 24 éves és a legtöbb jelet szép lányoktól még középsuliban kaptam, de persze nem soktól, de nekem már az is jó, ha egy számomra vonzó lánynak bejöttem, akkor boldog lehetnék, meg mér rendesnek is tűntek ezek a lányok, nem úgy, mint azok a szép lányok, akik folyton járatják a szájukat és látszik, hogy nem sok értelem van bennük sajnos, meg mintha szívtelenek lennének és csak magukra gondolnának folyton.
2013. jún. 20. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Lófaszt.Csak azokat keresik ,mert azok a "menők".
2013. jún. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Legtöbbször nem a külső számít, hanem a belső!!!! ezt jegyezd meg....
2013. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es ne engem oktass ki erről, hanem a szépnek tartott lányokat! Ők gúnyoltak ki meg utasítottak el, én sose bántottam senkit sem a külseje miatt.
2013. jún. 20. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
"Nem vonzó lány..." Mit jelent az hogy nem volt vonzó? 50 kg helyett 60 volt? És mi az, hogy tudtad, hogy tetszel neki, és arra vártál hogy ő kezdeményezzen? :) Legyél férfi először, és magadon változtass, meg az értékrendeden, meg az igényeidet vedd alább, és utána kezdd a csajozást....
2013. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!