Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy csak azért...

Lehetséges, hogy csak azért nem lépünk a következő szintre, mert nem lenne ideje barátnőre?

Figyelt kérdés

Egy jóképű srácról van szó,akinek már rég nem volt barátnője. 2 hónapja ismertem meg,és párszor találkozgattunk,hetente beszélgetünk is,úgy viselkedik,mintha fel akarna szedni,de közben meg mégsem jutunk tovább a barátkozásnál. Az utolsó találkozásunk óta elkezdett dolgozni (diákmunka) délelőttönként,délutánonként pedig sulija van, a maradék idejében a hobbiját űzi,ami egy sportág (ezt nagyon szereti csinálni,nincs olyan nap,h nem edzene). Hétvégenként nyilván a családjával is szeretne lenni,és a haverokra is szánna időt,mert rengeteg barátja van. Magam sem tudom,hogy férnék bele az idejébe...:( De én belezúgtam,és képes lennék elviselni,hogy akár csak heti egyszer találkozunk,v még ritkábban. Szerintetek lehetséges hogy az időhiánya miatt nem akar velem belemenni egy kapcsolatba? Mert nekem eléggé úgy tűnt (főleg utolsó randin),hogy kezd érezni irántam valamit,de aztán mégsem lett belőle semmi (egyelőre)... Viszont akkor miért keres engem,miért találkozgat velem,ha nem lépünk a következő szintre? Mit tudnék kezdeni ezzel a helyzettel?

20/L


2013. szept. 4. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Közhelyes, de ha akarna rád időt szakítani, akkor megtenné. Valószínűleg nem érdekled olyan nagyon, de időtöltésnek megteszed olykor-olykor.
2013. szept. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!